Ulft, Netherlands

Straalman tekent bij het Noorse Sarpsborg

Bart Straalman speelt volgend seizoen op het hoogste niveau in Noorwegen. De 22-jarige verdediger uit Winterswijk heeft een contract voor één seizoen getekend bij Sarpsborg 08.
Regio8 | 11 juli 2019 15:49 | Aangepast op 11 juli 2019 15:49
“Hoewel hij nog geen 23 jaar is, is hij aanvoerder van De Graafschap geweest in de Eredivisie in Nederland”, vertelt sportief directeur Thomas Berntsen van Sarpsborg 08 over zijn aanwinst. Het contract van de verdediger bij De Graafschap liep na het afgelopen seizoen af, waardoor hij transfervrij de overstap kan maken naar Sarpsborg. Die club speelt sinds 2013 in de Eliteserien, het hoogste niveau in het Noorse voetbal.

Straalman doorliep vanaf zijn twaalfde de jeugdopleiding van De Graafschap voordat hij in het seizoen 2014/2015 zijn debuut maakte voor de Superboeren. Het afgelopen seizoen, waarin hij de aanvoerdersband overnam van Sven Nieuwpoort, kwam hij tot 26 wedstrijden op het hoogste niveau van Nederland.

Foto: REGIO8

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...