gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Spullen gestolen bij snelkraak Doetinchem

9362da611da8c80f1006b2c7f7a6081a.jpg
Redactie REGIO8 |
"We vermoeden dat het gaat om twee daders, maar het kan er ook één zijn", stelt wijkagent Frans Geerdink. "De vermoedelijk twee daders waren hooguit een paar minuten binnen. In die tijd namen ze dozen met navigatie-apparaten en horloges mee." De politie kijkt rond op verkoopsites om te zien of er ergens grote partijen aan goederen worden aangeboden. "Maar tot nu toe hebben we nog geen spoor dat leidt naar mogelijke verdachten", laat Geerdink weten.

De politie adviseert mensen die dit soort goederen op websites aantreffen om alert te zijn. "Kom je dingen tegen, vraag je dan af waar de spullen vandaan kunnen komen. Wie weet zijn het de gestolen goederen die wij zoeken", aldus de wijkagent.

Foto: REGIO8

Lees ook

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.

PetitieBeek20.png

Petitie tegen eenrichtingsverkeer Beek ruim 1100 keer ondertekend: ‘Dit is een signaal’

Hein Soeter van snackbar Heino uit Beek heeft zijn petitie tegen de eenrichtingsweg op de grens in Beek overhandigd aan de gemeente Montferland. Eerder vertelde hij dat hij veel omzet mist door de maatregel. Zijn actie heeft heel wat losgemaakt in het grensdorp. Ruim 1100 mensen hebben de petitie ondertekend.

20260305_143341.jpg

Auto-opfriscursus in Doetinchem valt in de smaak bij senioren: ‘Echt heel interessant’

Aan belangstelling geen gebrek bij de eerste opfriscursus van Veilig Verkeer Nederland in het 50+ Ontmoetingspunt Doetinchem. Zo’n vijftig Achterhoekse senioren lachten en luisterden donderdagmiddag naar rijschoolhouder en cursusleider Frank Massop, die uitgebreid stilstond bij rotondes, verkeersborden en verlichting.

Gerrits Weerpraot1900.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een weekend met warm lenteweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit de feesttent bij Halfvastenoptocht in Netterden voorspelt de weerboer een weekend met warm lenteweer en lichte sluierbewolking.

BoumansGrenscontrole.jpg

Burgemeester Boumans doet oproep aan Duitsland na ongeluk A12: 'De grens is bereikt'

'Onverstandig en onverantwoordelijk', reageert Mark Boumans naar aanleiding van het ernstige ongeval op de A12 bij Babberich, vlak voor de grens met Duitsland. De burgemeester van Doetinchem zegt 'ernstig opgeschrikt' te zijn door het nieuws van de zware kettingbotsing met vijf voertuigen. Bij de botsing raakten drie mensen gewond, onder wie een kind