gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sportclubs werven leden met sportmarkt

e4b8da35e44670183b406d096a67081a.jpg
Redactie REGIO8 |
"De Nationale Sportweek is de week waarin we sport en bewegen centraal willen stellen", stelt Manon Zwakenberg van Sportservice Doetinchem. "Tijdens deze start zetten we vooral de verenigingen centraal." Door een badmintonveld in de winkelstraat op te tuigen wilde badmintonclub Poona aantonen dat badminton een intensieve sport is. "Mensen die hier langslopen hebben zoiets van 'Oh, dat doen we altijd buiten'. Dan drukken we ze een racket in de hand en hopen we ze binnen te krijgen", gaf Frits Meesters van Poona aan. "Het zou mooi zijn als we er hierdoor vijf á tien leden bij krijgen."

Over belangstelling had de markt niet te klagen. "Gedurende de hele dag loopt het goed door", aldus Ellen Suërs van gymnastiekvereniging Ypsilon. "Er is veel belangstelling, zeker tijdens de demonstraties." Leden werven is niet het enige doel dat de Nationale Sportweek voor ogen heeft. "Als we zoveel mogelijk mensen in beweging brengen en het enthousiasme weten over te brengen, dan is het geslaagd", vindt Zwakenberg.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-28 at 17.21.09.jpeg

Politie grootschalig in actie vanwege man op dak aan Terborgseweg in Doetinchem

De politie is dinsdagmiddag grootschalig uitgerukt naar een pand aan de Terborgseweg in Doetinchem. Daar zou een man op het dak hebben gestaan die volgens de politie een gevaar vormde voor zichzelf en zijn omgeving. Wat er precies is gebeurd, is nog niet bekend.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 15.36.57.jpeg

Voormalig OM-medewerker uit Doetinchem krijgt 2 jaar cel voor bezit en verspreiden kinderporno

Een 52-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 24 maanden voor het bezit en verspreiden van kinderporno. De man was in het verleden werkzaam bij het Openbaar Ministerie (OM). Het OM had een celstraf van 30 maanden geëist.

GRABEKER10.jpg

Sfeer op De Vijverberg helpt De Graafschap O21 aan historische bekerzege

Voor het eerst in zestien jaar heeft De Graafschap Onder 21 de beker gewonnen. Op De Vijverberg draaide de ploeg een achterstand om en werd Willem II met 2-1 verslagen.

Theatherfestival0.jpg

Doetinchems Theaterfestival baalt van forse subsidieverlaging: 'Dat was wel schrikken'

Theaterfestival Buitengewoon in Doetinchem is volop in voorbereiding op het straattheaterfestival van 11 juli dit jaar. Maar met nog enkele maanden te gaan, heeft de organisatie een flinke tegenvaller te verwerken. De gemeente Doetinchem heeft de jaarlijkse subsidie met ruim zestig procent verlaagd: van 30.000 naar 12.500 euro. Het nieuws kwam voor de organisatie als een grote verrassing.

Burgemeester Christiaan Mangen_ 2026-04-28.jpg

Burgemeester Bocholt zoekt oranjegekte op in Dinxperlo

De nodige Nederlandse grensbewoners togen op Koningsdag naar het Duitse Bocholt. Terwijl het in Nederlandse steden en plaatsen druk en luid was, zochten zij juist vertier op de terrassen net over de grens. Daar genoten ze van hun vrije dag in rustige sferen.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 10.59.55.jpeg

Auto uitgebrand in Beek, bestuurder blijft ongedeerd

Een auto is zondagavond volledig uitgebrand in Beek. De bestuurder kwam met de schrik vrij, maar de auto kan als verloren worden beschouwd.