Ulft, Netherlands

Sportauto belandt in sloot tijdens proefrit

Een sportauto is woensdagochtend in de sloot belandt naast de N318 tussen Varsseveld en Aalten tijdens een proefrit. De auto werd bestuurd door een monteur van de garage waar de auto stond.
Redactie REGIO8 | 14 september 2022 12:44 | Aangepast op 14 september 2022 12:44
Het ongeval gebeurde op de weg tussen Varsseveld en Aalten. Een monteur van een garage heeft een proefrit gemaakt om de auto van een klant te testen en is daarmee in de sloot terechtgekomen. De monteur is door zijn collega's naar de huisarts gebracht en vanaf daar met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

De auto, met een nieuwprijs van rond de negentigduizend euro, heeft behoorlijke schade opgelopen en moet uit de sloot worden getakeld. De politie heeft het voertuig afgedekt om gevaarlijke situaties op de weg te voorkomen. Er wordt onderzoek gedaan naar het ongeval.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Aalten|Varsseveld|

Meest gelezen

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Lees ook

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

Meerdere voertuigen betrokken bij kettingbotsing op N18 bij Varsseveld

Meerdere voertuigen zijn donderdagmiddag betrokken geraakt bij een kettingbotsing op de N18 nabij Va...

Honderden demonstranten bij infoavond azc Aalten: "In Aalten willen we geen trammelant, we willen het netjes doen"

In Aalten zijn de meningen verdeeld over het plan om een asielzoekerscentrum (azc) te openen aan de ...

Veiligheid en grootte locatie kernthema’s tijdens drukke azc-avond in Aalten: zorgen én applaus in de Zuiderkerk

De stoelen in de grote kerkzaal van de Zuiderkerk in Aalten waren donderdagavond vrijwel allemaal be...

Aalten plant asielzoekerscentrum voor 300 vluchtelingen aan de Hamelandroute

In Aalten moet een nieuw, groot asielzoekerscentrum komen. Er is voorzien in de opvang van maximaal ...

Duitse snelweg A3 tussen Emmerich-Ost en Rees afgesloten na ongeval

Op de A3 van Arnhem richting Oberhausen, nabij de op- en afrit Netterden (Emmerich-Ost), heeft zonda...