Ulft, Netherlands

Volleyballers van Orion naar Slowakije of Luxemburg

Active Living Orion stroomt dit seizoen in de zestiende finale van de Europese Challenge Cup in. De eerste tegenstander van de Doetinchemse volleyballers komt uit Slowakije of Luxemburg.
Jasper Hazelaar | 20 juli 2023 09:27 | Aangepast op 20 juli 2023 09:27
Orion werd vrijgeloot voor de eerste ronde van het Europese toernooi en stroomt zodoende in de zestiende finale in. Daarin wacht een ontmoeting met de winnaar van het duel tussen het Luxemburgse VC Stroossen en Rieker UJS Komarno uit Slowakije. De zestiende finale staat op het programma voor november, een exacte speeldatum is nog niet bekend.

Een ontmoeting met VC Stroossen zou een weerzien zijn voor Orion. Vorig jaar won de ploeg van trainer Dirk Sparidans ook al van de Luxemburgers. Toen bereikten de Doetinchemmers de kwartfinale van de Challenge Cup, waarin de Griekse topclub Panathinaikos uiteindelijk te sterk was.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

Volleybal|Doetinchem|Orion|

Lees ook

Vrijheidsstroom verbindt Duitsland en Nederland met kunst langs het water

Langs de oevers van de Bocholter Aa in Duitsland en de Oude IJssel in Doetinchem zijn sinds gisterav...

Vierde landstitel lonkt voor Orion Stars na tweede overwinning op Lycurgus

Orion Stars uit Doetinchem heeft zich een ideale uitgangspositie verschaft voor het binnenhalen van ...

Bocholts laatste ooggetuigen beschrijven het einde van de oorlog in een volledig gebombardeerde stad

"Die voortdurende luchtalarmen waren voor ons kinderen gewoonweg vreselijk!" Indringend beschreef Ma...

Estafettelopers Doetinchem zijn binnen, vrijheid vieren kan beginnen

Na een nachtelijke estafetteloop van bijna tien uur is maandag rond 10.45 uur het vrijheidsvuur aang...

Boumans geniet nog altijd na van Koningsdag: ‘Alleen maar blije mensen gezien’

Het is inmiddels alweer een week geleden, maar op zaterdag 26 april stond heel Doetinchem op zijn ko...

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...