gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Van de Pavert keert als jeugdtrainer terug bij De Graafschap

a3d1394ee09232faeaf9bf7da7d22689.jpg

Ted van de Pavert keert als jeugdtrainer terug bij zijn oude liefde De Graafschap. De verdediger zit sinds de zomer zonder betaald voetbalclub en zet nu de eerste stappen in een carrière na het betaalde voetbal.

Jasper Hazelaar |
Met meer dan 270 wedstrijden in het shirt van de Doetinchemmers keert een cultheld daarmee terug bij De Graafschap, de club die hij in de zomer van 2022 verliet. Van de Pavert wordt hoofdtrainer van het Onder 14-team. Daarnaast wordt hij als assistent-trainer betrokken bij de Onder 21. Zijn komst was nodig na het vertrek van hoofd jeugdopleiding Jefta Bresser naar Bayer Leverkusen en het doorschuiven van Jan Vreman naar de positie van hoofdtrainer. “Ik ben bijzonder blij dat we in Ted van de Pavert de gedroomde kandidaat hebben kunnen binnenhalen”, aldus technisch manager Peter Bijvelds.

Tot afgelopen zomer stond de 31-jarige verdediger nog onder contract bij Roda JC. Van de Pavert liet in augustus zelf weten nog te hopen op een nieuwe club, waarbij hij ook de topamateurs niet uitsloot. Bij De Graafschap krijgt hij nu de kans om zich naast het veld te ontwikkelen. “Hij is bereid om te investeren in een maatschappelijke carrière en we geven hem graag het podium”, aldus Bijvelds. “We hebben er alle vertrouwen in dat hij zich ook tot het hoogste niveau kan door ontwikkelen als trainer en coach.”

Foto: De Graafschap media

Lees ook

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.

Gerrit12360.jpg

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Vragender droge dagen en natte nachten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Vragender voorspelt hij natte nachten en droge dagen.

PRO PRO PRO.jpg

Nieuwe naam GroenLinks-PvdA leidt tot tweede ‘PRO’ in Oude IJsselstreek

De gemeenteraad van Oude IJsselstreek krijgt er mogelijk een tweede partij met de naam PRO bij. Nadat de SP in 2020 opging in Progressief Oude IJsselstreek (PRO!), kiest nu ook de nog te installeren fractie van GroenLinks-PvdA voor een vergelijkbare naam: Progressief Nederland – Oude IJsselstreek.

WhatsApp Image 2026-03-27 at 10.38.38.jpeg

Schoorsteenbrand bij diervoederfabriek in Doetinchem

Hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een schoorsteenbrand bij een diervoederfabriek in Doetinchem. Op foto’s is te zien hoe een pijp aan de zijkant van het pand al verkleurd is door de hitte, binnenin de pijp.

783413355a4c6dc21f36743b1cbd439d.jpg

45-jarige Zelhemmer voor rechter om drugslabbrand: sanering kost gemeente 60.000 euro

Een 45-jarige inwoner van Zelhem moet vrijdag voor het eerst voor de rechter verschijnen. Hij is mogelijk betrokken bij het drugslab dat afgelopen december in Zelhem in brand vloog. De grond bij de woonboerderij is inmiddels door de gemeente Bronckhorst gesaneerd. De gemeente wil dat de overtreder deze kosten betaalt.