gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ook Lammers keert terug bij De Graafschap

49b48af4504eaf462bbed684a25ca012.jpg

Verdediger Jan Lammers stapt van TOP Oss over naar De Graafschap. Na Lion Kaak, Alexander Büttner en Siem de Jong is het de vierde voormalig Superboer die deze zomer terugkeert op het oude nest.

Jasper Hazelaar |
“We halen Jan binnen als meer ervaren vervanger van Milan Hilderink”, aldus technisch manager Peter Bijvelds van De Graafschap. De negentienjarige verdediger uit Steenderen bewandelt de omgekeerde route en speelt komend seizoen op huurbasis bij TOP Oss. "Jan zal een geduchte concurrent vormen voor de aanwezige verdedigers", verwacht Bijvelds. "Bijkomend voordeel is dat hij zijn De Graafschap-hart heeft laten spreken en dat hij alles in staat zal stellen om de club op een hoger niveau te brengen.”

De 27-jarige verdediger uit Zevenaar was het afgelopen seizoen basisspeler bij TOP Oss, ook de oude club van middenvelder Kaak. Lammers doorliep in het verleden de jeugdopleiding van De Graafschap en maakte ook zijn debuut in het betaald voetbal voor de Doetinchemse voetbalclub. Hij vertrok in de zomer van 2017 naar RKC Waalwijk, van daaruit stapte hij over naar het Indonesische FC Borneo, waarna hij in Oss terugkeerde op de Nederlandse velden.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Lees ook

image00003LB.jpeg

Amphion Open groeit uit tot broedplaats voor talent: 'Je komt er altijd beter uit'

Wat ooit begon als een talentenjacht, is inmiddels uitgegroeid tot een serieus ontwikkeltraject voor artiesten: het Amphion Open van het Doetinchemse theater. De focus ligt niet langer alleen op winnen, maar vooral op groeien als performer.

LuukDirkOrion.jpg

Orion Stars na feest en rust op jacht naar vijfde landstitel

Aan de vooravond van de play-offs richting het landskampioenschap volleybal oogt Orion Stars kalm, maar gefocust. De Doetinchemse volleybalploeg ontmoet zaterdagmiddag na elf dagen zonder officiële wedstrijd Sliedrecht Sport. De Achterhoekers gaan op jacht naar de vijfde landstitel.

MaartenDebat.jpg

Coalitievorming Doetinchem verloopt voorspoedig: 'Streven naar akkoord eind mei'

De coalitievorming in Doetinchem lijkt na een rumoerige start in rustiger vaarwater te zijn beland. Waar de verkenningsfase gepaard ging met flinke kritiek en teleurstelling, verlopen de gesprekken tussen de beoogde coalitiepartijen PRO, CDA, VVD en D66 voorspoedig. Voorzichtig wordt er gesproken over een coalitieakkoord dat eind mei kan worden gepresenteerd.

20250409 Kerk Ulft.jpg

Woontoren op Zwarte Plein Ulft van de baan, wel woningen bij Antoniuskerk

Het plan voor een woontoren met 25 appartementen op het Zwarte Plein in Ulft is van de baan. De gemeente Oude IJsselstreek kiest nu definitief voor woningbouw in en rond de Antoniuskerk aan de Dr. Ariënsstraat, zonder betrokkenheid van het terrein van schutterij De Eendracht.

Gerrit0.png

Gerrit Vossers voorspelt een koeler weekend met buien

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit het buitengebied van Varsselder voorspelt hij een koeler weekend.

GalaLochem1000.jpg

Skelters, crossmotoren en zelfs een boot: leerlingen Staring College Lochem in stijl naar gala

Middelbare scholieren kijken er hun hele schoolperiode naar uit; het eindexamengala. Ook bij het Staring College in Lochem is er een onderlinge competitie, wie komt er in het meest bijzondere voertuig naar het gala? Voor de tijd is er al het een en ander uitgelekt.