Ulft, Netherlands

MVV houdt De Graafschap op 0-0

Foto: De Graafschap Media
De Graafschap heeft verzuimd om goede zaken te doen in de bovenste regionen van de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg had 3 punten in kunnen lopen op de directe concurrenten, maar door een doelpuntloos gelijkspel tegen laagvlieger MVV bleef het slechts bij 1 punt.
Martijn Berkenfeldt | 22 maart 2025 23:06 | Aangepast op 22 maart 2025 23:06
Marinus Dijkhuizen gunde Wanya Marcal in deze wedstrijd een basisplaats, ten koste van Arjen van der Heide. De rechtsbuiten kon echter zijn goede spel van vorige week niet herhalen. Ook de rest van het team slaagde er niet in om door de stugge tactiek van de Limburgers heen te breken. Ondanks dat De Graafschap het meeste balbezit had, waren de kansen op 1 hand te tellen. Vrije trappen en corners waren er wel in veelvoud voor De Superboeren. Maar geen van die dode-spelmomenten leverde echt gevaar op.

Ook de wisselspelers die Marinus Dijkhuizen in de loop van de tweede helft inbracht, konden het verschil niet maken. Op 1 uitzondering na: Youssef El Jebli. Hij verving 10 minuten voor tijd topscorer Tristan van Gilst. Met zijn creativiteit wist Youssef El Jebli wel twee keer gevaar te stichten. In de 91ste minuut stuitte hij op Romain Matthys en 1 minuut later schoot hij over het doel van die Limburgse keeper.

Bij winst had De Graafschap FC Dordrecht ingehaald en was de ploeg gelijk gekomen met Cambuur Leeuwarden. Nu blijven de Achterhoekers steken op de 6e plaats. Aankomende vrijdag wacht de zware uitwedstrijd tegen Cambuur Leeuwarden.

Lees meer over:

De Graafschap|

Lees ook

De Graafschap wil weer eens buitenshuis winnen: Helmond laatste test voor play-offs

De laatste drie uitwedstrijden wist De Graafschap niet te winnen. Sterker nog, op bezoek bij Cambuur...

De Graafschap stelt plek in nacompetitie veilig met overwinning op Telstar

De Graafschap heeft zich vrijdagavond definitief geplaatst voor de play-offs. Daarmee maken de Doeti...

Seuntjens betreurt einde van Brigata Tifosi: ‘Zelfs in Japan wisten ze van de Graafschap af’

Het nieuws dat de supportersgroep Brigata Tifosi (BT) stopt, is hard binnengekomen bij de spelers va...

Dijkhuizen voert keeperswissel door tegen Telstar, vizier al op de play-offs

Niet Ties Wieggers, maar Sten Kremers staat vrijdag onder de lat bij De Graafschap. Op de eigen Vijv...

Clubtopscorer Van Gilst ruilt De Graafschap in voor Heracles Almelo

Tristan van Gilst vertrekt na dit seizoen bij De Graafschap en tekent een contract tot medio 2028 bi...

Teruggekeerde Mahi lichtpuntje bij harde nederlaag De Graafschap

De Graafschap heeft maandagavond op bezoek bij VVV-Venlo een fikse tik te verwerken gekregen. In De ...