gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap neemt verdediger Besselink over van NAC Breda

b803cffa567c81cae833f389c645b304.jpg

Het hing al even in de lucht, maar De Graafschap heeft verdediger Rowan Besselink overgenomen van eredivisionist NAC Breda. De 19-jarige verdediger komt transfervrij over van NAC en tekent voor een meerjarig contract.

Hidde Vinkenvleugel | Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Rowan is een jonge verdediger met goede fysieke eigenschappen, die ook nog eens snel is en al de nodige ervaring op heeft gedaan in de Keuken Kampioen Divisie”, aldus interim technisch manager Berry Powel. “We zijn ervan overtuigd dat hij nog verder kan groeien en als concurrent kan gaan dienen voor de centrale verdedigers in onze selectie.” In 2017 maakte Besselink de overstap van FC Den Bosch naar NAC. Vijf jaar later debuteerde hij officieel in het eerste elftal.

Besselink kwam 37 keer in actie voor NAC en was daarin één keer trefzeker. De Graafschap wist eerder onder andere aanvallers Ibrahim El Kadiri en Jesse van de Haar te halen. Recent werd doelman Joshua Smits overgenomen van Willem II. De Doetinchemmers hebben nog tot en met 2 september om zich te roeren op de transfermarkt en de selectie te versterken.

Lees ook

KlaasDoetinchem.jpg

Voormalig burgemeester Klaas Agricola verkenner in Doetinchem

GemeenteBelangen Doetinchem (GBD) heeft Klaas Agricola (66) aangesteld als verkenner voor de vorming van een nieuwe coalitie in de gemeenteraad. De partij, die met zes zetels en meer stemmen de winnaar van de verkiezingen werd, kiest bewust voor een ervaren en onafhankelijke kandidaat.

Olympias Tour Beltrum 2026 tijdrit (3).jpg

Thuisetappe van Olympia’s Tour voor vijf Achterhoekers: ‘Koersen in de achtertuin’

Een fris Beltrum was donderdagmiddag gastdorp van de tijdrit in de vijfdaagse Olympia’s Tour. De wedstrijd is extra speciaal voor drie wielrenners en twee ploegleiders. Zij schitteren in de oudste etappekoers van ons land in hun eigen streek.

BFT0.png

Jannes, Boh Foi Toch en Kaiser Chiefs komen naar de Zwarte Cross 2026

De organisatie van de Zwarte Cross heeft opnieuw een reeks nieuwe namen bekendgemaakt. Onder meer Jannes, Boh Foi Toch en de Britse band Kaiser Chiefs zijn toegevoegd aan het programma.

HuisBargh0.png

Kasteel Huis Bergh heropent in september na grootschalige restauratie

Het gerestaureerde kasteel Huis Bergh opent op zaterdag 19 september opnieuw zijn deuren voor publiek. In de honderd dagen voorafgaand aan de opening is er een speciaal ‘aftelprogramma’ om te vieren dat het kasteel weer te bezoeken is.

IMG_8053.JPG

Toeloop bij bouwplannen Gorssel: hoop op woning, maar inschrijving nog niet mogelijk

De belangstelling voor het woningbouwplan in het noordelijk deel van de Smitskamp in Gorssel is groot. Tijdens een inloopbijeenkomst in de Brinkkerk trok het plan een constante stroom bezoekers. Inschrijven voor een woning is echter nog niet mogelijk, benadrukt de gemeente Lochem.

KERKETTEN10.jpg

Ettense kerk ondergaat complete metamorfose: ‘Mensen werden emotioneel’

Na vier jaar voorbereiden en bijna een jaar intensief verbouwen is de Martinuskerk in Etten weer open. Niet meer alleen als kerk, maar als multifunctionele ontmoetingsplek met vier verschillende ruimtes. Volgens uitbater Stan Theunissen en voorzitter Peter Ketelaar moet het gebouw uitgroeien tot het nieuwe hart van het dorp.