Ulft, Netherlands

Spies blijft langer bij hoofdklasser RKZVC

Het contract van trainer Jeroen Spies bij hoofdklasser RKZVC uit Zieuwent is met een jaar verlengd. Zowel bij de club, de spelersgroep als bij de trainer zelf is er tevredenheid over de samenwerking.
Jasper Hazelaar | 23 december 2020 11:38 | Aangepast op 23 december 2020 11:38
“Ik heb het prima naar mijn zin in Zieuwent”, aldus de 36-jarige oefenmeester. “Ik wil graag de club en mezelf verder ontwikkelen op dit mooie niveau”. Spies was afgelopen zomer de opvolger van succestrainer Laurens Knippenborg. Voor het afbreken van de competitie door de coronacrisis stond RKZVC op een tweede plaats in de zondaghoofdklasse.

Voetbalbond KNVB hoopt dat de competitie voor de hoofdklassers halverwege januari weer kan starten in een halve competitie. Het programma voor de Achterhoekse hoofdklassers maakt de voetbalbond bekend wanneer er meer duidelijkheid komt over wanneer er weer gevoetbald mag worden.

Foto: REGIO8 (archief)

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Bewoner naar ziekenhuis door zolderbrand in Doetinchem

Op de zolder van een woning in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een persoon is ter controle...

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...