Ulft, Netherlands

Slang kruipt rond in achtertuin Varsseveld

In de achtertuin van een woning in Varsseveld is zondagochtend een slang opgedoken. Het dier is gevangen en overgebracht naar een opvanglocatie.
Regio8 | 9 augustus 2020 13:14 | Aangepast op 9 augustus 2020 13:14
Het dier werd zondagochtend ontdekt in de tuin bij een woning aan de Karel Doormanstraat. De Dierenambulance is daarop gealarmeerd en ter plaatse gekomen. De slang had zich verstopt onder een container, maar na het verplaatsen van dit object werd het dier gemakkelijk met een grijper gevangen. Het zou gaan om een voor de mens ongevaarlijke rattenslang.

Medewerkers van de Dierenambulance hebben na de vangst de slang wat eten en drinken gegeven. Het dier wordt overgebracht naar een reptielenopvang voor verdere verzorging. Hoe de slang in de achtertuin terecht is gekomen, is niet bekend.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...