Ulft, Netherlands

Slachtafval belandt op N18 bij Varsseveld

Door een nog onbekende oorzaak is er vrijdagmorgen slachtafval terecht gekomen op de N18 nabij Varsseveld. Rijkswaterstaat tast nog in het duister over de afkomst van de dierlijke resten.
Regio8 | 19 juni 2020 10:23 | Aangepast op 19 juni 2020 10:23
Het incident werd rond 09.00 uur gemeld. De dierlijke restanten zorgen voor hinder voor het verkeer dat vanaf Lichtenvoorde naar de A18 rijdt. Rijkswaterstaat heeft de afslag naar de Zelhemseweg afgezet en ook één van de rijbanen voor het verkeer dat rechtdoor wil. Omdat er slechts één rijbaan over is zorgt dit voor enig oponthoud.

De dierlijke resten zorgen ervoor dat het wegdek glad wordt. Het slachtafval zal daarom eerst moeten worden opgeruimd, voor de weg weer vrijgegeven kan worden.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....