Ulft, Netherlands

Siri Worm zoekt nieuw avontuur na Spurs

Voetbalster Siri Worm uit Doetinchem is op zoek naar een nieuw avontuur na haar vertrek bij Tottenham Hotspur. De 29-jarige verdedigster kijkt terug op een bijzondere tijd bij de voetbalclub uit Engeland.
Regio8 | 24 juni 2021 11:07 | Aangepast op 24 juni 2021 11:07
''Het waren natuurlijk lastige jaren met de corona-omstandigheden, weinig je familie kunnen zien en eigenlijk in een soort bubbel leven'', vertelt Worm over de afgelopen twee seizoenen bij Tottenham, waarbij een van de jaargangen door de pandemie werd afgebroken. "In dat opzicht was het een hele moeilijke en gekke tijd, maar ik heb het ontzettend naar mijn zin gehad." Na Everton was Tottenham de tweede Engelse club voor Worm. Ze beleefde mooie momenten bij de Londenaren. "Vooral de volle stadions in de London-derby's", zegt Worm over de duels met Arsenal, Chelsea en West Ham. De Doetinchemse werd ook levensgroot afgebeeld op de gevel van het Tottenham Hotspur Stadium, naast wereldsterren als Harry Kane en Heung-Min Son: "Dat is wel iets dat je niet jaarlijks mee maakt."

Naast het positieve gevoel rondom de club, kijkt Worm ook tevreden terug op haar individuele ontwikkeling: "Al die uren die ik heb gemaakt om mijn vrije trap te trainen en dat heb omgezet naar goals." De door DZC'68 uit Doetinchem opgeleide voetbalster zoekt na haar tijd in Engeland nu naar een nieuwe club. ''Het is niet dat ik voor het geld kies, ik wil gewoon een mooie uitdaging", laat Worm weten, die vertelt dat een avontuur in het buitenland de voorkeur heeft: "Een uitdaging waar ik als mens gelukkig ben en waar ik mezelf kan ontwikkelen. Waar dat is, kan ik nog niet vertellen."

Foto: Tottenham Hotspur

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...