Ulft, Netherlands

Sigaretten weg na inbraak pomp Varsseveld

Bij een tankstation in Varsseveld is in de nacht van zondag op maandag ingebroken. Daarbij zijn vermoedelijk sigaretten gestolen.
Regio8 | 16 december 2019 10:27 | Aangepast op 16 december 2019 10:27
De inbraak vond rond 03.30 uur plaats bij het tankstation aan de Doetinchemseweg. Ter plaatse werd eerst geprobeerd een deur te forceren, maar toen dit niet lukte werd het grote raam vernield. Vervolgens zijn de onbekende daders naar binnen gegaan.

Wat de exacte buit is van de inbraak en hoe groot de schade aan het tankstation is, is niet duidelijk. Wel is het luik van de sigaretten opengebroken en zijn diverse rookwaren meegenomen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...