Ulft, Netherlands

'Seksinrichting' in Terborg moet stoppen

Oude IJsselstreek start een invorderingsprocedure tegen een inwoonster van Terborg die volgens de gemeente een illegale seksinrichting exploiteert. De vrouw zou haar diensten aanbieden vanuit een woning aan de Hamelstraat, terwijl er een last onder dwangsom was opgelegd om haar activiteiten te stoppen.
Regio8 | 23 oktober 2020 16:07 | Aangepast op 23 oktober 2020 16:07
“Er is geconstateerd dat op de locatie een seksinrichting wordt geëxploiteerd zonder in het bezit te zijn van een vergunning”, aldus de gemeente. “Daarom is aan de overtreder een last onder dwangsom opgelegd, met als doel om de exploitatie van de seksinrichting per direct te staken en gestaakt te houden." Dit besluit is op 22 december 2017 verzonden. De last onder dwangsom is vastgesteld op 3.000 euro per constatering, met een maximum van 30.000 euro. De gemeente geeft aan dat zij op 3 februari van dit jaar hebben geconstateerd dat zij via een website nog altijd haar diensten aanbiedt.

Op basis van deze constatering heeft de gemeente de vrouw een beschikking gestuurd voor de last onder dwangsom. Het verschuldigde geldbedrag, 3.000 euro, is vooralsnog niet door de gemeente ontvangen. Het college heeft daarom besloten een invorderingsprocedure te starten, om zo het bedrag alsnog te incasseren. Op vragen van REGIO8 gaf een in de woning aanwezige vrouw aan 'van niets te weten'.

Foto: REGIO8

Lees ook

Livestream laat mensen thuis meekijken bij Ulftse Avondvierdaagse

Wandelaars kunnen zich opmaken voor de Ulftse Avondvierdaagse die woensdag van start gaat. Sinds een...

‘Prutje Peter’, een cultheld met authentiek dialect binnen Vios Beltrum

COLUMN / De spelers lopen van het veld af, evenals de scheidsrechter. In de bestuurskamer van Vios B...

Twee gewonden bij frontale botsing met auto in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en scooter zijn zondag in Doetinchem twee personen op een scooter...

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...