Ulft, Netherlands

Scooterrijdster gewond na botsing met auto

Een scooter is dinsdagmiddag op een auto gebotst in Doetinchem. De bestuurster van de scooter kwam hierbij ten val en is voor controle meegenomen naar het ziekenhuis.
Regio8 | 25 mei 2021 13:28 | Aangepast op 25 mei 2021 13:28
Het ongeluk gebeurde rond 12.30 uur op de Oude Terborgseweg. De automobilist wilde bij een woning keren en reed achteruit. De automobilist zag de scooterrijdster over het hoofd waardoor de bestuurster van de tweewieler tegen de achterkant van het voertuig aanbotste. De bestuurster van de scooter met blauw kenteken kwam bij de botsing ter val.

Ambulancepersoneel kwam ter plaatse en heeft de scooterrijdster onderzocht, ze is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis. De automobilist kon zijn weg vervolgen.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Annemiek Jetten tijdelijk aan het roer als burgemeester van Winterswijk

Annemiek Jetten (61) is maandag door commissaris van de Koning Daniël Wigboldus officieel beëdigd al...

Fonteintjes in Doetinchems plantsoen stonden tijdelijk droog: dit is waarom

Het Mark Tennantplantsoen is voor jong en oud een bekende plek om even af te koelen bij de fonteintj...

Twee gezochte mannen opgepakt bij grenscontrole op A3 bij Elten

De federale politie, Bundespolizei (BPOL), heeft vrijdag 20 juni twee mannen aangehouden bij grensco...

Van Woodstock naar zorg met wifi: zo denkt de Achterhoek over hoe we oud worden

Wie zorgt er straks voor wie? De Achterhoek tast nieuwe vormen voor ouderenzorg af. Wat moeten we? W...

Powerful Ageing moet Bronckhorster zorgkosten drukken en ouderen versterken

De begroting van Bronckhorst is sluitend voor 2026, maar voor de jaren hierna dreigen flinke tekorte...

’s-Heerenbergse loopt estafetteloop naar Amsterdam voor kankeronderzoek

Charity uit ’s-Heerenberg loopt zaterdag 28 juni een estafetteloop naar het Antonie van Leeuwenhoekz...