Ulft, Netherlands

Schuur brandt af en schade aan woning in Etten

Een schuur in Etten is zaterdagochtend volledig afgebrand. De brandweer kon overslag op een naastgelegen woning voorkomen, maar deze liep ondanks dat wel schade op.
Bas Lageschaar | 17 augustus 2019 09:18 | Aangepast op 17 augustus 2019 09:18
De brand vond rond 06.30 uur plaats op de Molenstraat in Etten. Aanvankelijk werd er een containerbrand gemeld, maat bij aankomst bleek het om een schuurbrand te gaan. Over de oorzaak van de brand nog niets bekend.

Er zijn geen gewonden gevallen. De woning is ontruimd ten tijde van de brand. De brand veroorzaakte veel rookontwikkeling. De precieze schade aan de woning is niet bekend.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...