Ulft, Netherlands

Schaatster gewond na valpartij in Braamt

Een meisje is zaterdagmiddag gewond geraakt na een valpartij tijdens het schaatsen in Braamt. De schaatster zou hard op haar hoofd gevallen zijn.
Kevin ten Dolle | 13 februari 2021 16:45 | Aangepast op 13 februari 2021 16:45
Het ongeluk werd rond 15.00 uur gemeld als een mogelijke persoon te water in het Stroombroek. Toen zowel de brandweer als de ambulance ter plaatse waren, bleek het te gaan om een schaatster die hard op haar hoofd gevallen was. De brandweer van Gendringen was ook onderweg met een een duikteam, maar maakten rechtsomkeert. De brandweer en toegesnelde politie hoefden uiteindelijk niet in actie te komen.

Het meisje dat tijdens het schaatsen hard viel, is met de ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Hoe ernstig haar verwondingen zijn, is onbekend.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt vanuit Silvolde een weekend met rustig herfstweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Landelijke ophokplicht vanwege vogelgriep

In Nederland is opnieuw een landelijke ophokplicht ingesteld voor pluimvee vanwege een uitbraak van ...

Suzan & Freek kondigen Gelredomeshows aan: 'We gaan het leven vieren'

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek heeft twee concerten aangekondigd in stadion Gelredome in Arnhem....

Auto botst met sleepwagen op N315 bij Borculo

Bij een ongeval op de N315 nabij Borculo is een auto in botsing gekomen met een sleepwagen. Er raakt...

Bronckhorster raad stemt in met opvanglocaties in Hengelo en Vorden

De gemeenteraad van Bronckhorst heeft ingestemd met de komst van twee opvanglocaties voor tachtig al...

Bunzing en steenmarter zorgen voor maanden vertraging woningen Didam

De gemeente Montferland en woningcorporatie Plavei zetten er flink druk achter begin dit jaar. De de...