gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Samsom trekt door Achterhoekse kernen

30f58d4a31e16a240cba21ad757430ed.jpg
Redactie REGIO8 |
“We gaan het natuurlijk hebben over de campagne die er de komende tijd gevoerd gaat worden”, stelt fractievoorzitter Ton Menke, van PvdA Oude IJsselstreek. “Maar we zullen het natuurlijk ook over de afgelopen jaren hebben.” De veranderingen binnen de zorg zijn voor Menke ook belangrijk en staan dan ook op het lijstje voor zaterdag. “We willen het graag hebben over de toekomst van de zorg.”

Samsom wil opnieuw voor vier jaar aan de slag als lijsttrekker van zijn partij. “Er is natuurlijk ook gesproken over Asscher en Aboutaleb. Persoonlijk vind ik het van lef getuigen dat hij zich opnieuw kandidaat stelt. Het is een integere man met goede ideeën en het zorgt voor continuïteit”, besluit Ton Menke.

Diederik Samsom zal op zaterdagavond 8 oktober van 20.30-21.30 uur aanwezig zijn in Oude IJsselstreek. De bijeenkomst vindt plaats in de DRU Cultuurfabriek in Ulft. De zaal is vanaf 20.00 uur geopend voor publiek.

Foto: REGIO8

Lees ook

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagavond zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.

KwintGRA.jpg

Basisdebuut voor Kwint in Venlo: El Kadiri terug in selectie

Kyano Kwint begint zaterdagmiddag in Venlo voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De 19-jarige spits, die als invaller goed op schot is, krijgt het vertrouwen van trainer Marinus Dijkhuizen tegen VVV.

67aa6302fdf30f1df00ff5350d3428a9.jpg

Mark S. (32) veroordeeld tot 10 jaar cel en tbs voor verkrachting en grootschalige sextortion

Borculoër Mark S. is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 10 jaar en tbs met dwang. Hij hield jarenlang tientallen meisjes in zijn greep door hen online af te persen en te chanteren met naaktfoto's en video's. Veel vrouwen waren destijds minderjarig. "De slachtoffers zijn voor het leven getekend", zegt de rechtbank.

Schermafbeelding 2026-04-10 101344.png

WK voetbal krijgt Achterhoeks tintje: Dieperink als VAR naar eindtoernooi

Het WK voetbal krijgt komende zomer een duidelijk Achterhoeks tintje. De 37-jarige videoscheidsrechter Rob Dieperink is geselecteerd voor het grootste podium in het internationale voetbal. Het toernooi wordt dit jaar gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

GWWP.png

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Didam een weekend met twee gezichten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit de festivaltent van Doorgedraaid Festival in Didam, voorspelt de weerboer een weekend met twee gezichten.

e97e94736e43a5170c8bc5478df151ef.png

VVD bij coalitie Oude IJsselstreek, onderhandeling met Dorp en Plattelandbeweging geklapt op azc

De huidige coalitie in Oude IJsselstreek kan doorgaan, maar in een gewijzigde samenstelling. Lokaal Belang, PvdA-GroenLinks en CDA behouden hun meerderheid dankzij toetreding van de VVD (in totaal 14 zetels). De grote winnaar van de verkiezingen, de Dorp en Plattelandbeweging (DePB), blijft voorlopig aan de zijlijn staan.