Ulft, Netherlands

Ruiten huis Winterswijk ingetikt om brand

De brandweer heeft zondagmiddag de ruiten van een woning in Winterswijk ingeslagen. In het huis aan de Pasbrink was brand uitgebroken.
Regio8 | 21 juni 2020 14:59 | Aangepast op 21 juni 2020 14:59
Om snel binnen te komen werd een raam ingetikt en zo kon de bewoner veilig naar buiten komen. Hij is daarna nagekeken door een ter plaatse gekomen ambulance om te controleren of de man geen rook ingeademd had.

Salvage is ingeschakeld voor de afhandeling van de schade. De brandweer doet nog onderzoek om de oorzaak van de brand te achterhalen.
Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...