Ulft, Netherlands

Rotte tak Lichtenvoorde overleeft wind niet

Een verrotte tak van een boom aan de Hofesch in Lichtenvoorde heeft de storm van zaterdag niet overleefd. De boom stond vol in de wind en dat was te veel van het goede.
Regio8 | 9 juni 2019 13:02 | Aangepast op 9 juni 2019 13:02
Buurtbewoners hebben de hulpdiensten gebeld om de tak te laten verwijderen. De ter plaatse gekomen brandweer liet de hoogwerker uit Winterswijk komen om te assisteren bij het verwijderen omdat de tak te hoog hing.

Vanwege de staat van de tak, spelende k en het feit dat die bleef splijten onder invloed van de wind is besloten de hele tak uit de boom te zagen. Het verwijderen trok veel bekijks, buurtbewoners werden achter een afzetting geplaatst met het oog op de veiligheid.
Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...