Ulft, Netherlands

Rotte tak Lichtenvoorde overleeft wind niet

Een verrotte tak van een boom aan de Hofesch in Lichtenvoorde heeft de storm van zaterdag niet overleefd. De boom stond vol in de wind en dat was te veel van het goede.
Regio8 | 9 juni 2019 13:02 | Aangepast op 9 juni 2019 13:02
Buurtbewoners hebben de hulpdiensten gebeld om de tak te laten verwijderen. De ter plaatse gekomen brandweer liet de hoogwerker uit Winterswijk komen om te assisteren bij het verwijderen omdat de tak te hoog hing.

Vanwege de staat van de tak, spelende k en het feit dat die bleef splijten onder invloed van de wind is besloten de hele tak uit de boom te zagen. Het verwijderen trok veel bekijks, buurtbewoners werden achter een afzetting geplaatst met het oog op de veiligheid.
Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...