Ulft, Netherlands

Rookmachine zet pomp vol rook in Didam

Een rookmachine heeft vrijdagavond voor veel rook in een tankshop gezorgd nabij Didam. De winkel heeft geen schade overgehouden aan het incident.
Regio8 | 22 juni 2019 08:58 | Aangepast op 22 juni 2019 08:58
De hulpdiensten werden rond 21.40 uur gealarmeerd voor het voorval bij het tankstation aan de Tatelaarweg nabij de N813. Een vlaggenmast viel om en daardoor ging automatisch de inbraakrookmachine aan. Deze zette de winkel onder de rook.

Door de rook is er een automatische brandmelding uitgegaan. De brandweer kwam ter plaatse om de rook uit het pand te ventileren. Er raakte niemand gewond.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....