Ulft, Nederland
Terug

RKZVC wint 'Derby van het Oosten' ruim

d86a5afeac85784f7861cb51cc7b86cd.jpg
Redactie REGIO8 |
Al voor de wedstrijd was er veel te doen om de 'Derby van het Oosten', die voor het eerst sinds het seizoen 1988/1989 in competitieverband weer op het programma stond. Onder groen-witte en oranje rookwolken betraden beide ploegen het veld. RKZVC, dat sinds dit seizoen in de eerste klasse speelt, nam binnen het kwartier de leiding. Sjors Storkhorst was Longa-keeper Pim te Loeke te slim af: 1-0.

Na rust leefde RKZVC helemaal op en was de ploeg van Laurens Knippenborg heer en meester op het eigen Sportpark De Greune Weide. Storkhorst zorgde voor de 2-0 en 3-0 en zag teamgenoot Joey Belterman fraai 4-0 maken. De mooiste van de avond kwam wederom van de voet van Storkhorst, die op fabelachtige wijze de bal over de Lichtenvoordse doelman in het lege doel wipte en de eindstand op 5-0 bracht.

Door deze zege blijft RKZVC ongeslagen en neemt het even afstand van Longa'30. Met een verschil van drie punten gaat de ploeg uit Zieuwent aan kop in de eerste klasse.

Foto: REGIO8

Lees ook

IMG_0210.jpeg

Doetinchemse burgemeester Boumans beste lokale bestuurder van 2025

Mark Boumans is woensdagavond benoemd tot Nederlands beste lokale bestuurder van 2025. De burgemeester van Doetinchem en vicevoorzitter van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten ontving de prijs in Amsterdam bij de uitreiking van nieuwsplatform Binnenlands Bestuur.

WhatsApp Image 2026-02-04 at 16.30.09.jpeg

Motorstandbeeld teruggeplaatst in Hengelo: ‘Hij gaat niet meer van zijn plek’

Het iconische motorstandbeeld is weer terug bij de Remigiuskerk in Hengelo. Het beeld werd vlak voor kerst gestolen als een oudejaarsstunt van een groep Friese jongeren. Woensdag is het beeld weer geplaatst op zijn vertrouwde plek in het centrum van het dorp, en is er voor gezorgd dat hij niet zo snel meer van zijn plek komt.

WhatsApp Image 2026-02-04 at 15.26.54.jpeg

Carnavalsgroep uit Kilder blij met onderdak bij boer in Hummelo: 'Zuinig op zijn'

Nadat een verwoestende brand in 2018 de bouwlocatie van Carnavalsvereniging de Deurdraaiers uit Kilder in de as legde hebben zij voor nu een vaste plek om te bouwen. De groep klopte uit nood aan bij agrariër Ben Minkhorst uit Hummelo, die ruimte in zijn loods beschikbaar heeft gesteld.

Bord Varsseveld.jpg

Gemeente wil Varsseveld klaarstomen voor 2050: autoluw centrum en mobiliteitshub

Varsseveld groeit de komende decennia flink. Dat is nodig om winkels, sportclubs en scholen overeind te houden. In het meest ambitieuze scenario, ‘Groeidorp’, komen er extra woningen, bedrijventerreinen, een autoluw centrum én een grote mobiliteitshub bij het station.

112hoogkeppel.jpg

Ongeval op Rijksweg bij Hoog-Keppel: twee auto’s zwaar beschadigd, geen gewonden

Bij een ongeval tussen twee personenauto’s op de Rijksweg bij Hoog-Keppel zijn geen gewonden gevallen. Beide auto’s zijn wel zwaar beschadigd geraakt.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Onderzoek in woning Krokusstraat nu afgerond, bewoner zit nog vast

Het onderzoek in een woning in de Krokusstraat in ’s-Heerenberg is afgerond. De politie heeft laten weten dat er wapens en andere materialen in beslag zijn genomen, en dat deze verder worden onderzocht. De verdachte, de 49-jarige bewoner, zit nog vast.