Ulft, Netherlands

REGIO8 in race voor ‘Omroep van het Jaar’

REGIO8 is samen met acht andere omroepen door de NLPO genomineerd voor de titel ‘Omroep van het Jaar 2021’. De streekomroep van de Achterhoek wist de prijs in 2017 ook al te winnen.
Jasper Hazelaar | 30 april 2021 10:36 | Aangepast op 30 april 2021 10:36
De koepelorganisatie van lokale omroepen maakte de nominaties donderdag bekend. Daarbij is onder meer gekeken naar het dagelijks nieuwsaanbod, de programmering en samenwerkingen. “Een mooi compliment voor het harde werk”, laat Jasper Hazelaar namens REGIO8 weten in reactie op de nominatie. “Waar het pionieren eerder in 2017 werd beloond door de NLPO, is het mooi om te zien dat ook de vervolgstappen richting het worden van een volwaardige streekomroep voor de Achterhoek worden beloond.”

Naast REGIO8 zijn Dtv Nieuws, Omroep Venlo, OOG Groningen, OPEN Rotterdam, RTV Maastricht, RTV NOF, Streekomroep ZuidWest en WOS genomineerd voor de titel. Een jury buigt zich de komende periode over de verschillende genomineerden onder leiding van voorzitter Lauren Verster. De titel ‘Omroep van het Jaar 2021’ wordt op 11 juni uitgereikt tijdens de Lokale Media Awards.

Foto: REGIO8

Lees ook

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...

Deelnemers Swim to Fight oefenen in water van Hessenbad Hoog-Keppel

De deelnemers van Swim to Fight Cancer Achterhoek kunnen vanaf woensdag elke week gratis trainen in ...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...