Ulft, Netherlands

Ravage na botsing met vrachtwagen in Miste

Een auto en een vrachtwagen zijn maandagochtend op elkaar geknald bij Miste na een eerder eenzijdig ongeval. De vrachtwagen zag het voertuig, dat eerder tegen een boom aan was geknald , over het hoofd.
Regio8 | 26 oktober 2020 09:34 | Aangepast op 26 oktober 2020 09:34
Het ongeval vond rond 05.00 uur plaats op de Misterweg. Een automobilist die in de richting van Aalten reed verloor in een bocht de macht over het stuur. Daarna is de auto tegen een boom aangeknald. Een vrachtwagen die vanuit dezelfde richting kwam zag de onbelichte auto een tijdje later over het hoofd met de botsing tot gevolg. De bestuurder van de auto is voor controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Het verkeer vanuit Winterswijk is na het ongeval een tijdlang omgeleid via de parralelweg. Het verkeer vanuit Aalten moest omrijden via Miste. Beide betrokken voertuigen raakten zwaar beschadigd en moesten worden afgesleept.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....