gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Quekel wil in Eredivisie spelen

365141125684ded72fbe45679e252153.jpg
Redactie REGIO8 |
Hoewel De Graafschap de deur voor een vertrek open zet, wil de aanvaller liever bij De Graafschap blijven. "FC Den Bosch zou geïnteresseerd in mij zijn", zegt Quekel. "Maar verder is het niet ter sprake gekomen. Het is leuk dat een oud-club geinteresseerd in je is, maar de Eredivisie bij De Graafschap is veel leuker." De concurrentie voorin bij de Superboeren is groot en er wordt bovendien gezocht naar een nieuwe spits. Toch ziet de 28-jarige aanvaller kansen: "Kabasele is ook niet mee op trainingskamp en er is nog steeds geen andere spits."

"Ik zie mezelf als een basisspeler", aldus een stellige Quekel. Tot nu toe speelde hij acht wedstrijden voor de Superboeren en kwam daarin niet tot scoren. "Je moet natuurlijk hard werken om dat te worden, maar ik zie zeker nog een rol voor mij weggelegd." De geboren Brabander wil zijn kans grijpen op het hoogste niveau: "Ik heb al lang genoeg in de Jupiler League gespeeld. Ook al zou ik geen uitzicht hebben op een basisplaats, wil ik er voor gaan."

foto: De Graafschap

Lees ook

AspergesElten.jpeg

Aspergeseizoen gestart in Elten: grensafsluiting bij Beek kan invloed hebben op verkoop

Het aspergeseizoen is weer van start gegaan, zo ook bij Winfried Derksen uit Elten, die zijn asperges grotendeels aan Nederlanders verkoopt. Ondanks dat hij een goede oogst verwacht kan de grensafsluiting bij Beek wel gevolgen hebben voor zijn omzet. Toch hoopt hij dat de Nederlanders zijn asperges alsnog weten te vinden.

Achterland20250.png

Festival Achterland in Doetinchem breidt uit: camping en mogelijke brug over Oude IJssel

Festival Achterland krijgt bij de vijftiende editie een flinke make-over. Het Achterhoekse festival breidt uit naar de andere kant van de Oude IJssel met ‘De Overkant’, onderzoekt de aanleg van een tijdelijke brug en werkt aan een nieuwe camping. Met die veranderingen hoopt de organisatie de groeiende drukte beter te spreiden.

WhatsApp Image 2026-04-02 at 09.39.14.jpeg

Zwarte Cross past festivalterrein aan: dit gaat er veranderen

De Zwarte Cross pakt komende editie flink uit met een nieuwe terreinindeling, opvallende podia en een uitbreiding van de motorcrosscompetitie. Bezoekers moeten misschien even wennen, maar volgens de organisatie wordt het festival vooral 'logischer en beter bereikbaar'.

Fatbike112.jpg

Geweldsincident in Doetinchem: verdachte aangehouden

Bij een geweldsincident in Doetinchem is een persoon gewond geraakt. De politie heeft een verdachte weten aan te houden.

1AprilOverzicht.jpg

1 april in de Achterhoek: dit waren de beste grappen

Dat bedrijven en organisaties niet vies zijn van een 1 aprilgrap, bleek ook dit jaar weer in de Achterhoek. Van een neppe Videolandserie tot een ‘luiaardachtbaan’ en opvallend veel AI-grappen: creativiteit was er volop.

Vulcanus40.jpg

IJzergieterij Vulcanus in Doetinchem dicht: 'We moeten 132 jaar aan zooi opruimen'

Het hing al even in de lucht, maar nu is het definitief: ijzergieterij Vulcanus in Langerak stopt. De 132 jaar oude fabriek sluit haar deuren, en daarmee komt er ook een einde aan een eeuwenlange industrie in de gemeente Doetinchem.