Ulft, Nederland
Terug

Quekel wil in Eredivisie spelen

365141125684ded72fbe45679e252153.jpg
Redactie REGIO8 |
Hoewel De Graafschap de deur voor een vertrek open zet, wil de aanvaller liever bij De Graafschap blijven. "FC Den Bosch zou geïnteresseerd in mij zijn", zegt Quekel. "Maar verder is het niet ter sprake gekomen. Het is leuk dat een oud-club geinteresseerd in je is, maar de Eredivisie bij De Graafschap is veel leuker." De concurrentie voorin bij de Superboeren is groot en er wordt bovendien gezocht naar een nieuwe spits. Toch ziet de 28-jarige aanvaller kansen: "Kabasele is ook niet mee op trainingskamp en er is nog steeds geen andere spits."

"Ik zie mezelf als een basisspeler", aldus een stellige Quekel. Tot nu toe speelde hij acht wedstrijden voor de Superboeren en kwam daarin niet tot scoren. "Je moet natuurlijk hard werken om dat te worden, maar ik zie zeker nog een rol voor mij weggelegd." De geboren Brabander wil zijn kans grijpen op het hoogste niveau: "Ik heb al lang genoeg in de Jupiler League gespeeld. Ook al zou ik geen uitzicht hebben op een basisplaats, wil ik er voor gaan."

foto: De Graafschap

Lees ook

OostrumStatiegeld.jpg

Veel steun voor man uit Eibergen die bekeuring kreeg voor verzamelen statiegeldblikjes

De 27-jarige Robert uit Eibergen heeft veel steun gekregen na een boete die hij vorige week ontving voor het verzamelen van statiegeldblikjes uit prullenbakken. De zaak zorgde voor veel onbegrip in de regio en daarbuiten. Dankzij de vele steunbetuigingen is de boete van 170 euro betaald.

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.

OrionStarsFener0.jpg

Einde Europese campagne Orion na nederlaag in Istanboel

Het Europees avontuur van het Doetinchemse Orion Stars zit erop na de nederlaag tegen Fenerbahçe Spor Kulübü. In de kwartfinale van de CEV Volleyball Cup werd het donderdagavond in Istanboel 3-0.