gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Quekel wil in Eredivisie spelen

365141125684ded72fbe45679e252153.jpg
Redactie REGIO8 |
Hoewel De Graafschap de deur voor een vertrek open zet, wil de aanvaller liever bij De Graafschap blijven. "FC Den Bosch zou geïnteresseerd in mij zijn", zegt Quekel. "Maar verder is het niet ter sprake gekomen. Het is leuk dat een oud-club geinteresseerd in je is, maar de Eredivisie bij De Graafschap is veel leuker." De concurrentie voorin bij de Superboeren is groot en er wordt bovendien gezocht naar een nieuwe spits. Toch ziet de 28-jarige aanvaller kansen: "Kabasele is ook niet mee op trainingskamp en er is nog steeds geen andere spits."

"Ik zie mezelf als een basisspeler", aldus een stellige Quekel. Tot nu toe speelde hij acht wedstrijden voor de Superboeren en kwam daarin niet tot scoren. "Je moet natuurlijk hard werken om dat te worden, maar ik zie zeker nog een rol voor mij weggelegd." De geboren Brabander wil zijn kans grijpen op het hoogste niveau: "Ik heb al lang genoeg in de Jupiler League gespeeld. Ook al zou ik geen uitzicht hebben op een basisplaats, wil ik er voor gaan."

foto: De Graafschap

Lees ook

Tomesen10.jpg

Prijsstijging eieren trekt Achterhoekers naar lokale boeren

Wie tijdens de Paasdagen een brunch wil met een traditioneel eitje, merkt dat direct in de portemonnee. Uit een recente prijspeiling van de Consumentenbond blijkt dat de prijs per ei de afgelopen jaren aanzienlijk is gestegen. Boeren in de gemeente Doetinchem merken dit ook in de klandizie, doordat klanten rechtstreeks bij de boer hun eieren kopen.

WhatsApp Image 2026-04-03 at 14.09.03.jpeg

Weerboer Gerrit voorspelt een paasweekend met wisselvallig weer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit Meddo voorspelt de weerboer wisselvallige dagen. Vanaf tweede paasdag wordt het weer beter.

Tuinbeurs20.png

Tuinbeurs Ulft na twee jaar weer op de agenda: ‘Zin om de schouders eronder te zetten’

Na twee jaar afwezigheid keert de tuinbeurs van Maurits Heebink terug op het DRU Industriepark. Reden van de afwezigheid was de overvolle agenda’s van de hoveniers. Heebink heeft het gevoel dat er weer ruimte is om deel te nemen aan de beurs.

kunstwandelroute30.jpg

Kunstwandelroute voor de tweede keer in ’s-Heerenberg: ‘Zelfs beter dan Hummelo’

Voor het tweede jaar strijkt de kunstwandelroute neer rond Kasteel Huis Bergh. Deze editie is een feestelijke voor de organisatie, ze doen het voor de 25e keer. Eerder vond het evenement plaats in Hummelo, maar door problemen met de landgoedeigenaar moesten ze uitwijken. Voor deze editie heeft de organisatie nog wel een cheque van de gemeente Bronckhorst meegekregen.

PAASVUUR.jpg

Traditie onder druk; toch nog tachtig paasvuren in de Achterhoek

Op verschillende plekken in de Achterhoek worden dit weekend traditiegetrouw paasvuren ontstoken. Deze traditie staat echter onder druk. Waar het noorden van de Achterhoek nog tientallen vuren kent, zijn in het zuiden sterke verminderingen of is zelfs het volledig verdwijnen van paasvuren te zien.

lochem.png

Advies voor Lochem: Gemeentebelangen, PRO en VVD aan de bak met coalitieakkoord

Gemeentebelangen, PRO Lochem en de VVD gaan proberen om een coalitie te vormen in Lochem. Dit naar aanleiding van het advies dat informateur Henk Gossink donderdagavond presenteerde tijdens een extra raadsvergadering.