Ulft, Nederland
Terug

Quekel wil in Eredivisie spelen

365141125684ded72fbe45679e252153.jpg
Redactie REGIO8 |
Hoewel De Graafschap de deur voor een vertrek open zet, wil de aanvaller liever bij De Graafschap blijven. "FC Den Bosch zou geïnteresseerd in mij zijn", zegt Quekel. "Maar verder is het niet ter sprake gekomen. Het is leuk dat een oud-club geinteresseerd in je is, maar de Eredivisie bij De Graafschap is veel leuker." De concurrentie voorin bij de Superboeren is groot en er wordt bovendien gezocht naar een nieuwe spits. Toch ziet de 28-jarige aanvaller kansen: "Kabasele is ook niet mee op trainingskamp en er is nog steeds geen andere spits."

"Ik zie mezelf als een basisspeler", aldus een stellige Quekel. Tot nu toe speelde hij acht wedstrijden voor de Superboeren en kwam daarin niet tot scoren. "Je moet natuurlijk hard werken om dat te worden, maar ik zie zeker nog een rol voor mij weggelegd." De geboren Brabander wil zijn kans grijpen op het hoogste niveau: "Ik heb al lang genoeg in de Jupiler League gespeeld. Ook al zou ik geen uitzicht hebben op een basisplaats, wil ik er voor gaan."

foto: De Graafschap

Lees ook

Dijkhuizen20.jpg

Superboeren gaan voor drie uit drie tegen Jong-ploegen: El Kadiri terug in de basis

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de derde overwinning op rij. Op de eigen Vijverberg treffen de Doetinchemmers met Jong FC Utrecht voor de derde week op rij een ‘Jong-ploeg’. De Domstedelingen bezetten de twaalfde plaats en maken volgens Marinus Dijkhuizen een goed seizoen door.

RamadanMoskee20.jpg

Ramadan van start bij Doetinchemse moskee: 'Het is een maand van reflecteren'

Voor moslims over de hele wereld is de ramadan is begonnen. Zo ook voor de bezoekers van de Merkez Moskee in Doetinchem, waar de heilige maand werd afgetrapt met een gebed. In deze maand is eten, drinken, roken, seks en zondig gedrag niet toegestaan tussen zonsopkomst en zonsondergang.

rechtbankZutphen.jpg

68-jarige Doetinchemmer veroordeeld voor misbruiken van verstandelijk beperkte vrouw

Een 68-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier jaar voor het jarenlang seksueel misbruiken van een vrouw met een verstandelijke beperking. Daarnaast had hij kinder- en dierenporno in bezit. Van de straf is één jaar voorwaardelijk, met een proeftijd van drie jaar.

SnackbarHeino20.jpg

Tientallen boetes uitgedeeld na negeren eenrichtingsweg grens Beek

In totaal zijn er al tientallen boetes uitgedeeld op de Eltenseweg in Beek aan automobilisten die de eenrichtingsweg negeren. De maatregel is sinds vorige week woensdag van kracht om het sluipverkeer te weren. De gemeente Montferland geeft aan dat op basis van de herkomst van de bekeurden, het lijkt alsof het sluipverkeer geweerd wordt.

JanMeijerKelnerOverleden.jpg

Achterhoekse kelner Jan Meijer overleden

De bekende en geliefde Achterhoekse kelner Jan Meijer (75) is woensdag overleden. Een emotionele oproep van zijn dochter Annika om foto’s, herinneringen of andere verhalen over haar vader te delen ging vorige maand viraal op Facebook. Meijer was bang om vergeten te worden, het tegendeel blijkt waar.

WhatsApp Image 2026-02-18 at 23.36.11.jpeg

Auto belandt in de sloot bij Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde belandde woensdagavond een bestuurster met haar auto op de kop in de sloot. Het ongeval gebeurde in het buitengebied op de Poelhuttersslatdijk.