Ulft, Netherlands

Puntverlies De Graafschap bij Jong Utrecht

Regio8 | 18 oktober 2019 22:34 | Aangepast op 18 oktober 2019 22:34

De beginfase van de wedstrijd was slordig en het duurde lang totdat er wat leven in de wedstrijd kwam. Jordy Tutuarima kreeg de eerste mogelijkheid van de wedstrijd, maar schoot in het zijnet. Stef Nijland zijn poging kende even later geen gevaar. Na vasthouden van Ted van de Pavert kreeg de aanvoerder de gele prent en ging de bal op de stip. De Duitse Utrecht-spits Jonas Arweiler faalde niet en schoot de beloften zo op 1-0 voorsprong. Dat was ook de ruststand.

Daryl van Mieghem maakte in de tweede helft zijn rentree bij De Graafschap. De rappe buitenspeler was direct dreigend en zag zijn inzet gekeerd worden. Mohamed Hamdaoui was even later wel trefzeker, een afstandsschot van de buitenspeler viel binnen: 1-1. De Doetinchemmers leken alsnog te verliezen toen Arweiler de bal in de slotminuut fraai achter doelman Hidde Jurjus schoot (2-1), maar in de extra speeltijd bespaarde Van den Boomen De Graafschap de eerste nederlaag. De middenvelder schoot hard raak in de benedenhoek: 2-2.

De Superboeren blijven op de derde plaats staan in de Keuken Kampioen Divisie, drie punten achter concurrent NAC dat tweede staat. Die ploeg is maandagavond de tegenstander in Breda.

Foto: De Graafschap media

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...