Ulft, Netherlands

Publiek welkom in het Openluchttheater

Het Openluchttheater Eibergen organiseert vanaf maandag 1 juni weer concerten met publiek. Vanaf Tweede Pinksterdag zijn er elke zondag maximaal honderd bezoekers per optreden welkom, na goedkeuring van de Rijksvoorlichtingsdienst.
Regio8 | 26 mei 2020 09:53 | Aangepast op 26 mei 2020 09:53
Tijdens de coronacrisis is het Openluchttheater gestart met 'Buitengewoon Podium'

De organisatie van het theater laat weten formeel geen optredens met publiek tot honderd personen te mogen organiseren tot 1 juli. “Een onduidelijke situatie”, aldus het bestuur van het Openluchttheater. “De Vereniging Nederlandse Openluchttheaters heeft echter groen licht gekregen van de Rijksvoorlichtingsdienst.” Daarbij moeten bezoekers wel anderhalve meter afstand in acht nemen. Alleen gezinsleden mogen wel bij elkaar zitten. De bar van het theater blijft wel gesloten.

Op maandag 1 juni treden Collin Hoeve en Marieke van Ruitenbeek op in het Openluchttheater. Daarna volgt elke zondag een ‘Buitengewoon Podium’. De opbrengst van de optredens wordt ‘fifty-fity’ gedeeld tussen de artiesten en het theater. De reguliere programmering van het theater is door de coronacrisis volledig geschrapt. De organisatie wil zoveel mogelijk optredens doorschuiven naar 2021. Op 6 juni volgt hier volgens het theater meer informatie over.

Foto: Openluchttheater Eibergen

Meest gelezen

Voorlopig geen bezwaar vanuit Emmerich tegen landbouwsluis bij Beek

Tim Rondeel | Eveline Zuurbier | 27 aug 2025 14:30

Lees ook

Grondeigenaren profiteren mee van grote windmolens in Berkelland en Oost Gelre

Berkelland en Oost Gelre trekken samen op bij de realisatie van een windmolenpark op de grens van be...

Vorden viert wielrenfeest na spannende 'Ronde van de Achterhoek'

Johan Dorussen heeft zondag de Ronde van de Achterhoek op zijn naam geschreven. Na 192 kilometer doo...

‘Zelhem Op Hete Kolen’ droomt van weekendevenement na eerste editie

Zelhem stond dit weekend letterlijk en figuurlijk op hete kolen. Honderden bezoekers trokken naar he...

Aanrijding met busje en voertuig op Slingerparallel in Etten

Bij een kop-staartaanrijding op de Slingerparallel in Etten zijn twee voertuigen hard met elkaar in ...

Geen gewonden bij aanrijding in buitengebied Zelhem

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten is zaterdag niemand gewond geraakt. Beide voertuigen m...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...