Ulft, Netherlands

Prinses Beatrix bezoekt molen in Harreveld

Prinses Beatrix is vrijdag 17 mei aanwezig bij de tweehonderdste verjaardag van molen Hermien in Harreveld. De Prinses, beschermvrouwe van de Vereniging De Hollandsche Molen, krijgt onder meer uitleg over de werking van het Rijksmonument.
Regio8 | 12 april 2019 10:11 | Aangepast op 12 april 2019 10:11
“Prinses Beatrix krijgt tijdens haar bezoek een rondleiding, waarbij vrijwilligers haar uitleg geven over de werking van de molen, het molenaarsambacht en de recent afgeronde restauratie”, zo laat Het Koninklijk Huis weten over het aanstaande bezoek aan de beltkorenmolen in Harreveld. “Met de komst van de Prinses wordt het jubileumjaar ingeluid.”

In het najaar van 2013 ging de restauratie van molen Hermien van start. Bij de verbouwing zijn onder meer de schaliënbedekking op de achtkantige molenromp en de kap vervangen.

Foot: RVD

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...