Ulft, Netherlands

Politiek Winterswijk haalt hard uit naar SP

Regio8 | 31 maart 2016 20:46 | Aangepast op 31 maart 2016 20:46
‘’Winterswijks Belang is ernstig geschokt over de wijze waarop de SP de afgelopen weken van zich heeft laten horen’’, vond raadslid Van der Meulen. ‘’SP heeft een golf van negativiteit over Winterswijk laten rollen.’’

De lokale CDA vindt dat de SP een democratische rechtsgang heeft verstoord door medewerking te verlenen aan de bezetting van het gemeentehuis. ‘’Volkomen misplaatst’’, vulde fractievoorzitter Visser van de VVD aan. D66 spreekt van ‘’de zoveelste onbesuisde actie’’ door de SP.

Burgemeester Thijs van Beem zegt het gevoel te hebben dat er bewust is aangestuurd op een politieontruiming, waardoor zijn rol is gepolitiseerd. ‘’Actievoeren is een goed recht, maar er zitten wel grenzen aan.’’ De SP is het daar niet mee eens, bestuurslid Marco Mulder noemt de uitspraken van Van Beem ‘’de omgekeerde wereld’’ op Twitter.

Lees ook

Friese jongeren bieden excuses aan na beschadiging motorbeeld Hengelo: 'Dit is nooit de bedoeling geweest'

De diefstal van het iconische motor-standbeeld bij de Remigiuskerk in Hengelo is al een paar dagen d...

Geen straf voor dodelijk ongeval Laag-Keppel na gesprek met nabestaanden

De 48-jarige man uit Groenlo die in oktober 2024 in Laag-Keppel een dodelijk ongeluk veroorzaakte, k...

Geen witte, maar wel een koude kerst volgens weerboer Gerrit Vossers

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Doetinchemse Uitdaging verhuist met ontmoetingsplek en 'Sjop' naar nieuw onderkomen

De Doetinchemse Uitdaging is met twee initiatieven verhuisd naar horecagelegenheid Streeckgenoot. Na...

Christoffelbeeld teruggeplaatst in Gendringen: ‘Ik wist niet waar hij gebleven was’

Het beeld van Christoffel is weer terug in Gendringen. Jarenlang stond het beeld bij de Christoffels...

'Geitenhouderij' advies Gezondheidsraad kan realisatie van tientallen woningen in Bronckhorst blokkeren

De komst van 73 woningen in de gemeente Bronckhorst staat op de tocht. Door het nieuwe advies van de...