Ulft, Netherlands

Politie zoekt fietser na ongeval in Zelhem

Een fietser is vrijdagavond zonder zijn gegevens achter te laten vertrokken vanaf de locatie van een aanrijding. Hij botste in Zelhem tegen een scooterrijder aan, die daarbij lichte verwondingen opliep.
Regio8 | 2 maart 2020 12:49 | Aangepast op 2 maart 2020 12:49
Het ongeval vond vrijdagavond tussen 19.00 uur en 19.30 uur plaats op het fietspad van Hummeloseweg. “Hierbij zou de fietser al slingerend over het fietspad hebben gereden waarna een aanrijding is ontstaan en de scooterrijder in de sloot is beland”, zo laat de politie weten. “De fietser heeft nog wel gevraagd aan de scooterrijder hoe het ging en is daarna zonder zijn identiteit achter te laten weg gegaan.”

De scooterrijder liep licht letsel op bij de aanrijding, ook raakte zijn tweewieler beschadigd. “Wij zijn op zoek naar deze fietser zodat de aanrijding tussen beiden op juiste wijze afgehandeld kan worden”, aldus de politie, die aangeeft dat de fietser een blanke man is van tussen de achttien en 25 jaar oud.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Tropisch begin van de zomer in de Achterhoek: “Het wordt bakken en braden”

De astronomische zomer is zaterdag officieel begonnen en dat merken inwoners van de Achterhoek gelij...

Vermiste miereneter tamandua teruggevonden in Eibergen: ‘Ze liep vrijwillig de kist in’

De vermiste boom-miereneter, tamandua, die vorige week ontsnapte uit haar verblijf in Hof van Eckber...

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...