Ulft, Netherlands

Politie zoekt doorrijder na ongeval Terborg

De politie is op zoek naar een lichtblauwe Fiat Panda die vorige week is doorgereden na een ongeluk in Terborg. Een Audi die betrokken was bij het ongeval heeft grote schade opgelopen.
Regio8 | 7 juli 2020 09:46 | Aangepast op 7 juli 2020 09:46
Het ongeval gebeurde volgens de politie woensdag tussen 17.50 uur en 18.12 uur ter hoogte van de Roode Leeuw aan het Sint Jorisplein in Terborg. De Fiat Panda haalde de Audi A3 in. Op het moment van inhalen kwam er echter een personenauto tegemoet gereden, waardoor de Fiat moest uitwijk naar rechts. Daarbij raakte de auto de Audi in de flank, waarbij volgens de politie grote schade ontstond.

De Fiat Panda is vervolgens niet gestopt, maar is linksaf de Terborgseweg opgereden. De politie is op zoek naar getuigen en vraagt mensen die meer weten van het ongeval zich te melden.

Foto: REGIO8

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...