Ulft, Netherlands

Politie zoekt doorrijder na ongeval Terborg

De politie is op zoek naar een lichtblauwe Fiat Panda die vorige week is doorgereden na een ongeluk in Terborg. Een Audi die betrokken was bij het ongeval heeft grote schade opgelopen.
Regio8 | 7 juli 2020 09:46 | Aangepast op 7 juli 2020 09:46
Het ongeval gebeurde volgens de politie woensdag tussen 17.50 uur en 18.12 uur ter hoogte van de Roode Leeuw aan het Sint Jorisplein in Terborg. De Fiat Panda haalde de Audi A3 in. Op het moment van inhalen kwam er echter een personenauto tegemoet gereden, waardoor de Fiat moest uitwijk naar rechts. Daarbij raakte de auto de Audi in de flank, waarbij volgens de politie grote schade ontstond.

De Fiat Panda is vervolgens niet gestopt, maar is linksaf de Terborgseweg opgereden. De politie is op zoek naar getuigen en vraagt mensen die meer weten van het ongeval zich te melden.

Foto: REGIO8

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...