Ulft, Netherlands

Politie zoekt bestuurder ongeval Hengelo

De politie is opzoek naar de automobilist die betrokken was bij een ongeval in Hengelo. Een fietser is daarbij ten val gekomen.
Regio8 | 1 november 2020 08:50 | Aangepast op 1 november 2020 08:50
Het verkeersongeval aan de Ruurloseweg in Hengelo vond zaterdag tussen 12.45 en 12.50 uur plaats. De auto raakte een fietser, die vervolgens op de grond viel. Volgens de politie kan het zijn dat de bestuurder de aanrijding niet heeft gemerkt. De automobilist zou vermoedelijk in een groen/blauwe Opel Corsa rijden. Ook heeft de auto nog maar één autospiegel. De andere spiegel is namelijk achter gebleven op de locatie van de aanrijding.

De politie wil graag in contact komen met de bestuurder van het voertuig, zodat de afhandeling tussen beide betrokken partijen geregeld kan worden. Ze hopen dan ook dat de bestuurder of getuigen van de aanrijding zich zullen melden.

Foto: REGIO8 (Archief)

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...