Ulft, Nederland
Terug

Politie waarschuwt voor zitmaaierdieven

1595d0c82a4213e057295e9d509a989e.jpg
Redactie REGIO8 |
‘’Er staan een paar zonnige dagen voor de deur en wat is er nou mooier dan een strak gazonnetje? Helaas betekent dit ook dat er mogelijk weer zitmaaier diefstallen gaan plaatsvinden’’, schrijft de politie. ‘’De diefstallen vinden vooral plaats op het platteland, een omvangrijk gebied waar de politie onmogelijk overal tegelijk kan zijn. Juist daarom roept de politie bewoners extra op om verdachte situaties te melden.’’

De politie heeft diverse tips voor zitmaaiereigenaren, waaronder het niet buiten laten staan van grasmaaiers, de sleutel altijd uit het contact halen en verlichting laten branden in de buurt van geparkeerde zitmaaiers. Ook is het volgens hen slim om maaiers vast te zetten met kettingen of een GPS-systeem aan te brengen. Eerder adviseerde de politie al eens om een babyfoon in schuren te plaatsen.

Verdachte situaties melden kan op ieder moment van de dag via 112.

Foto: REGIO8

Lees ook

Orion Stars.jpg

Orion wint eerste halve finale: topduel tegen Fenerbahce bijna uitverkocht

De mannen van Orion Stars hebben donderdagavond in Groningen een flinke stap gezet om de landelijke bekerfinale te halen. De Achterhoekers wonnen met 1-3 van Lycurgus, de return spelen ze op carnavalszondag in eigen huis.

Brandstofdief1.jpg

Wijkagent waarschuwt: brandstofdief actief rond Gendringen

Wijkagent Mike Klenner van Ulft en Gendringen waarschuwt voor een brandstofdief die actief is in de regio. Er zijn al meerdere meldingen binnengekomen.

f9ef67cec95ce0456593e07fa6f41ce8.jpg

Raad Bronckhorst houdt vinger aan de pols bij Schuifpuzzel Zelhem

De gemeenteraad van Bronckhorst heeft donderdagavond een amendement aangenomen over de verdere uitwerking van de Schuifpuzzel Zelhem. Daarmee krijgt het college ruimte om het voorkeursscenario verder uit te werken, maar blijft de raad betrokken als dat plan niet haalbaar is.

WhatsApp Image 2026-02-05 at 16.31.41.jpeg

Man (82) en vrouw (87) uit Borculo overleden bij ongeval Groenlo

Bij een ongeval op de Borculoseweg in Groenlo zijn donderdagmiddag twee personen om het leven gekomen. Bij het ongeluk waren drie voertuigen betrokken.

jajgraVB0.jpg

De Graafschap jaagt met nieuwe aanwinsten op eerste overwinning van 2026

De transfergekte rondom De Graafschap is voorbij. Er werd voor miljoenen verkocht en op de laatste dag van de transferperiode wisten de Doetinchemmers zich nog te versterken met de gehuurde Nils Eggens en Nolan Martens.

Politie handboeien 4.JPG

‘Sextortion’-zaak Borculoër Mark S. schetst onthutsend beeld van politieoptreden

Een onthutsend beeld van het werk van de politie. Dat is wat donderdag ontstaat op de tweede zittingsdag van de zedenzaak tegen Mark S. uit Borculo, schrijft Omroep Gelderland. Dinsdag werd al duidelijk dat een van de slachtoffers meermaals aangifte deed, maar dat daar nauwelijks actie op werd ondernomen. Nu blijkt dat zij lang niet het enige slachtoffer was, die dit overkwam.