Ulft, Netherlands

Politie redt kat uit motorkap in Groenlo

De politie heeft in nacht van woensdag op donderdag een kat die vastzat onder een motorkap van een auto gered. Het dier, waarvan de eigenaar onbekend is, zat al twee dagen vast toen er alarm werd geslagen.
Regio8 | 10 september 2020 13:10 | Aangepast op 10 september 2020 13:10
In eerste instantie wilde de kat niet meewerken met de poging van agenten om het dier te bevrijden. Ook de brandweer moest ter plaatse komen om de auto omhoog te tillen, maar het dier bleef zich verstoppen. Toen de eigenaar van de auto de deuren opende, kreeg een van de melders de kat te pakken.

Het dier is na zijn avontuur opgevangen bij een van de melders van het incident. De eigenaar van de kat is nog altijd onbekend. De politie hoopt hier informatie over te ontvangen.

Foto: Politie Aalten - Dinxperlo

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....