gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Politie opent aanval op Ajax-relschoppers

b16efec52117d9a2901181c93689d12a.jpg
Redactie REGIO8 |
"Nadat één van hen aangehouden werd richtte de groep zich op de aanwezige ME", zo laat de politie weten. "Er werd met van alles gegooid naar de ME. Met name met stenen, maar ook dienbladen en een dakpan vlogen door de lucht." Diverse geparkeerde auto’s langs de Acacialaan liepen daarbij schade op. "De politie roept omwonenden die schade aan hun auto of andere eigendommen wellicht nog niet gemeld hebben op om zo snel mogelijk aangifte te doen van vernieling."

"De recherche is al bezig met het analyseren van alle reeds beschikbare beelden om de identiteit van een ieder die zich zondag in Doetinchem schuldig gemaakt heeft aan strafbare feiten, zoals het bekogelen van de politie, te identificeren", zo laat de politie weten. Tegelijkertijd wordt er opgeroepen aan het publiek om eigen gemaakte beelden aan te leveren, om de politie zo te helpen bij het onderzoek.

Tot nu toe dertien aanhoudingen
In totaal werden er op de wedstrijddag zelf al 13 mensen aangehouden uit alle windstreken van Nederland. Zo ging het onder meer om Ajax-supporters uit Veenendaal, Venlo, Uden en Zwijndrecht. Deze 'supporters' waren zonder toegangskaart met de trein naar Doetinchem gekomen. Tijdens de wedstrijd stonden ze bij café Masselink aan de Acacialaan, waarna een confrontatie met de ME volgde. Op dit moment zitten nog twee personen vast.

Lees ook

KoeiendansZonderDans3 @Mijndronebeeld.jpg

Koeien dansen weer in Hummelose wei: ‘Zorgen voor heel veel biodiversiteit’

Het blijft elk jaar weer een bijzonder moment voor koeien, de boer én honderden bezoekers: De koeiendans. Nadat de dieren de hele winter in de stal hebben doorgebracht, mogen ze eindelijk weer de wei in. Ronald Pelgrom van de ijsboerderij in Hummelo ziet de spanning elk jaar weer toenemen in aanloop naar het spektakel.

Handballer0.jpg

Handbalkeeper Martin Reijntjes (63) stopt na 48 jaar: ‘Het is goed geweest’

Voor Martin Reijntjes uit Gendringen was het zaterdagavond een bijzondere avond: zijn laatste handbalwedstrijd. Na ongeveer 48 jaar in selectieteams stopt de doelman. “Ik vond het wel spannend. Ik was er de hele week al mee bezig”, zegt hij in aanloop naar zijn laatste duel voor het Ulftse UGHV.

Knakpaling.jpg

Zwaar verminkte palingen aangespoeld bij Rees en Emmerich: ‘Ongewoon veel’

Honderden dode en nog levende, zwaargewonde palingen zijn de afgelopen weken aangetroffen langs de Rijn bij Rees en Emmerich. Volgens deskundigen gaat het om ongewoon hoge aantallen. Dat is extra zorgwekkend, omdat de palingstand al jarenlang onder zware druk staat.

WhatsApp Image 2026-03-30 at 11.54.25.jpeg

Ernstig ongeval op N18 bij Groenlo, weg afgesloten

De N18 tussen Groenlo en Lichtenvoorde is afgesloten na een ernstig ongeval met een personenauto en een vrachtwagen. De aanhanger van de vrachtwagen is gekanteld, de personenauto ligt in de sloot. Er is tenminste één gewonde gevallen.

1774819860_photo_2026-03-29_23-06-05 (4).jpg

Automobilist botst tegen boom bij eenzijdig ongeval in Dinxperlo

Een automobilist is zondagavond tegen een boom gereden op de Aaltenseweg in Dinxperlo. Het is nog niet bekend hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren.

WhatsApp Image 2026-03-28 at 21.21.50.jpeg

De Graafschap boekt belangrijke zege bij Willem II

De Graafschap heeft zaterdagavond een belangrijke 0-2 zege geboekt in de strijd om plaats drie en vier in de Keuken Kampioen Divisie. Tegen Willem II speelden de Doetinchemmers was de ploeg uiterst effectief en speelde het een volwassen wedstrijd. Door doelpunten van El Allachi en Simons hebben de Doetinchemmers plaats drie opnieuw in handen.