Ulft, Netherlands

Poes bevalt in boom bij Wehl van vijf kittens

De brandweer heeft zondagavond vier pasgeboren kittens uit een boom gehaald bij Wehl. Een van de diertjes overleefde de bevalling uiteindelijk niet.
Regio8 | 12 mei 2019 20:24 | Aangepast op 12 mei 2019 20:24
De brandweer werd rond 19.00 uur gealarmeerd voor een kat op hoogte aan de Molengoorweg. Ter plaatse bleek een zwangere poes in een boom te zitten. Ze beviel in de boom uiteindelijk van een vijftal kittens. De brandweerlieden haalden de vier gezonde pasgeborenen daarna uit hun benarde positie weg.

Een van de diertjes overleefde de bevalling en de nasleep niet. De overige vier kittens zijn met de aanwezige eigenaresse mee naar huis gegaan. Ook de moederpoes maakt het goed en de pasgeborenen mee.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Powerful Ageing moet Bronckhorster zorgkosten drukken en ouderen versterken

De begroting van Bronckhorst is sluitend voor 2026, maar voor de jaren hierna dreigen flinke tekorte...

’s-Heerenbergse loopt estafetteloop naar Amsterdam voor kankeronderzoek

Charity uit ’s-Heerenberg loopt zaterdag 28 juni een estafetteloop naar het Antonie van Leeuwenhoekz...

Winterswijker Brittijn kiest voor Fortuna Sittard na vertrek bij De Graafschap

Phillip Brittijn uit Winterswijk tekent een contract voor drie jaar bij eredivisionist Fortuna Sitta...

Achterhoek verwelkomt nieuwe TOP bij Villa Ruimzicht in Doetinchem

Villa Ruimzicht in Doetinchem is officieel benoemd tot Toeristisch Overstap Punt (TOP). Daarmee krij...

Cultureel cadeau voor iedereen: Midzomer Mondriaan laat Winterswijk stralen

Terwijl de slagwerkers de avondlucht boven de Markt in beweging zetten, klinkt op deze vrijdagavond ...

Auto belandt op zijn kant na eenzijdig ongeval in De Heurne

Bij een eenzijdig ongeval op de Varsseveldseweg in De Heurne is een auto met daarin twee inzittenden...