Ulft, Netherlands

Pizzabezorger gewond na ongeval in Didam

Een automobilist is zaterdagavond in botsing gekomen met een scooterrijder in Didam. De bestuurder van de scooter raakte daarbij gewond.
Regio8 | 27 april 2019 19:17 | Aangepast op 27 april 2019 19:17
De aanrijding vond rond 18.30 uur plaats op de Greffelkampseweg. De auto eindigde na de botsing op de zijkant en ook de scooter raakte zwaar beschadigd. De bestuurder van de tweewieler is met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis.

De weg is na de aanrijding een tijdlang afgesloten geweest voor onderzoek. Over de toedracht van het ongeval is nog niks bekend.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

De Jong vervangt geschorste El Kadiri bij De Graafschap: ‘Fedde is een logische keuze’

Middenvelder Fedde de Jong begint zaterdagmiddag tegen TOP Oss in de basis bij De Graafschap in plaa...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt vanuit Silvolde een weekend met rustig herfstweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Landelijke ophokplicht vanwege vogelgriep

In Nederland is opnieuw een landelijke ophokplicht ingesteld voor pluimvee vanwege een uitbraak van ...

Suzan & Freek kondigen Gelredomeshows aan: 'We gaan het leven vieren'

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek heeft twee concerten aangekondigd in stadion Gelredome in Arnhem....

Auto botst met sleepwagen op N315 bij Borculo

Bij een ongeval op de N315 nabij Borculo is een auto in botsing gekomen met een sleepwagen. Er raakt...

Bronckhorster raad stemt in met opvanglocaties in Hengelo en Vorden

De gemeenteraad van Bronckhorst heeft ingestemd met de komst van twee opvanglocaties voor tachtig al...