gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Pijnlijk verlies De Graafschap tegen Zwolle

a50c7e52173177b6a5d1ecb9031f9dea.jpg
Redactie REGIO8 |

De uitploeg had vanaf begin af aan de overhand en vergat in de eerste minuut al op voorsprong te komen. In de omschakeling controleerde Daryl van Mieghem de bal verkeerd, waardoor hij een mogelijkheid op de openingstreffer aan zich voorbij zag gaan. Binnen het kwartier maakten de Zwollenaren de openingstreffer wel, nadat Clint Leemans een vrije trap achter de weifelende doelman Hidde Jurjus schoot. Vier minuten later kreeg Lars Nieuwpoort een rode kaart toen hij vol de enkel van Kingsley Ehizibue raakte. Zwolle vergat de wedstrijd daarna op slot te gooien.

Aanvoerder Sven Nieuwpoort kopte direct na rust een bal over. Dat was ook direct het sporadische gevaar van de Superboeren in de tweede helft. PEC controleerde en kreeg kansen, maar vergat die lange tijd te benutten. Dat deed de uitploeg een kwartier voor tijd wel, toen Younes Namli de bal fraai achter Jurjus krulde. De doelman kreeg niet zijn volle hand achter de bal. In de slotfase jaagden de Superboeren tegen beter weten in op de aansluitingstreffer, maar het bleef bij 0-2.

Door deze nederlaag staat De Graafschap met tien punten voorlaatste in de Eredivisie. Volgende week gaat de ploeg van trainer Henk de Jong op bezoek bij ADO in Den Haag.

Foto: Joop Kappert

Lees ook

Bouwmans

Boumans terug naar geboortegrond als verkenner in Coevorden: 'Een eervolle taak'

Burgemeester Mark Boumans krijgt er tijdelijk een nieuwe taak bij. Hij gaat aan de slag als verkenner in de gemeente Coevorden. Zijn opdracht: de lokale politieke partijen samenbrengen en onderzoeken welke coalities mogelijk zijn. De keuze voor de burgemeester van Doetinchem is niet geheel toevallig.

dagboek1.png

Oorlog en angst in Vorden: oud dagboek brengt roerige jaren tot leven

‘Ons land met Engeland in een oorlog gewikkeld. Door de onze geweerd met verraad en bedrog’, noteert Johan Hendrik Gallée aan het einde van de achttiende eeuw uit Vorden in een klein notitieboek. Gallée, die later onder meer secretaris, notaris en burgemeester van Vorden zou worden, legde in korte aantekeningen vast hoe onrust, oorlog en politieke veranderingen het dorp bereikten.

Hiddink3.jpeg

Erelid én borstbeeld: bijzonder eerbetoon voor Guus Hiddink in Doetinchem

Een bijzonder moment op De Vijverberg zondagmiddag. Nog vóór de aftrap van De Graafschap tegen ADO Den Haag werd Guus Hiddink benoemd tot erelid van de Superboeren. Als eerbetoon kreeg de 79-jarige Varssevelder een betonnen borstbeeld. “Ik wist er iets van”, glimlacht hij, “maar het brengt toch wat verlegenheid met zich mee.”

Gabrielius Camara (foto Henk Hommes).jpeg

Drie nationale tafeltennistitels voor Camara van Terborgse Hercules, clubgenoten in halve finale

Gabrielius Camara van het Terborgse Hercules beleefde zeer succesvolle Nederlandse kampioenschappen tafeltennis. De speler (20), die in november bij Hercules begon, won drie gouden medailles. Zijn clubgenoten Lode Hulshof en Daan Sanders haalden de halve finale.

Schermafbeelding 2026-03-23 094540.png

Automobilist knalt tegen boom in Halle, rijbewijs ingevorderd

Een automobilist is zondagavond op de Meindertweg in het buitengebied van Halle met de zijkant van zijn voertuig tegen een boom gebotst. Door een stuurcorrectie tijdens het rijden raakte de auto van de weg en kwam deze tegen de boom tot stilstand.

halle112 (2) geblurd.jpg

Auto belandt op zijkant na botsing in Halle

Bij een eenzijdig ongeval in Halle is zondagavond rond 19.30 uur een auto op de zijkant terechtgekomen. Het ongeluk gebeurde op de kruising van de Dorpsstraat en de Kerkstraat in het centrum van het dorp.