Ulft, Netherlands

Pensionado’s opgepakt in wietkwekerij Ulft

De politie heeft dinsdag een 67-jarige en een zeventigjarige man opgepakt in een grote wietkwekerij in Ulft. In het pand stonden bijna duizend wietplanten.
Jasper Hazelaar | 3 februari 2021 09:57 | Aangepast op 3 februari 2021 09:57
De hennepkwekerij in het bedrijfspand aan Oerseweg werd ontdekt na een tip. Na een instap werden in het gebouw ongeveer negenhonderd wietplanten gevonden. De politie heeft op de locatie twee personen gearresteerd, een 67-jarige man uit Ulft en een zeventigjarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats.

De wietplanten zullen worden geruimd. Volgens de politie was er in het bedrijfsgebouw ook sprake van de diefstal van stroom.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...