Ulft, Netherlands

Passagier gewond bij aanrijding in Doetinchem

Bij een aanrijding in Doetinchem is zaterdagavond een persoon gewond geraakt. Een van de betrokken bestuurders negeerde een rood verkeerslicht met de botsing tot gevolg.
Regio8 | 29 december 2019 12:57 | Aangepast op 29 december 2019 12:57
Het ongeval vond rond 18.30 uur plaats op de kruising van de Oostelijke Randweg met de Fabriekstraat. Een van de bestuurders reed door een rood verkeerslicht, waarna een aanrijding met de andere auto niet meer kon worden voorkomen. Een persoon zat een tijdlang bekneld en moest worden bevrijd door brandweerlieden.

De andere inzittenden van de betrokken voertuigen raakten niet gewond bij het ongeval. De auto's moesten worden afgesleept.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...