Ulft, Netherlands

Parkeerplaats van Ulftse Boys wordt verhard

De parkeerplaats bij Ulftse Boys wordt verhard na instemming van het college van Oude IJsselstreek. De voetbalvereniging had hierom gevraagd om zo de overlast bij nat weer te verminderen.
Regio8 | 18 juni 2020 13:30 | Aangepast op 18 juni 2020 13:30
"Het onverharde deel bestaat uit split en wordt gebruikt bij piekmomenten zoals op de zaterdagen en bij toernooien", aldus Oude IJsselstreek. "Bij nat weer zorgt het onverharde deel voor overlast omdat er dan veel water blijft staan. Bezoekers parkeren hierdoor hun auto langs de toegangsweg en vormen zo een belemmering voor hulpdiensten. Naast deze overlast zorgt het huidige terrein voor veel onderhoud." Volgens de gemeente zorgt de verharding ervoor dat het parkeerterrein minder onderhoud nodig heeft en er efficiënter gebruik kan worden gemaakt van de oppervlakte van het terrein.

Daarnaast pakt de gemeente ook de verlichting aan. "De nieuw aan te leggen LED verlichting is relatief goedkoop in onderhoud en heeft een lager energieverbruik ten opzichte van conventionele verlichting", aldus Oude IJsselstreek. De totale kosten voor het project worden door geschat op 305.000 euro. De werkzaamheden zullen plaatsvinden in de eerste helft van volgend jaar.

Foto: REGIO8

Lees ook

Effectief De Graafschap wint ruim bij RKC Waalwijk

De Graafschap heeft zondagmiddag een overtuigende overwinning geboekt. De ploeg van trainer Marinus ...

Auto op de kop in de sloot bij Halle

Een auto is zaterdagmiddag rond 14.15 uur is op de Varsseveldseweg (N330) bij Halle op de kop in de ...

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

De brandweer van Gendringen is vrijdagavond uitgerukt voor een melding van een woningbrand in Ulft. ...

COMMENTAAR | Interpretatie van cursus komt burgemeester slecht uit, maar geen leugens

COMMENTAAR | Burgemeester Anne-Marie Fellinger van Montferland heeft veel ophef gemaakt over het woo...

Achterhoeker Devin Haen voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje

De Achterhoekse voetballer Devin Haen is voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. De 21-jarige aa...

Petitie vóór asielopvang Eibergen overhandigd als tegengeluid

Een groep Eibergenaren zag het protest tegen de komst van een vluchtelingenopvang in het dorp van 18...