Ulft, Netherlands

Pand Lichtenvoorde ontruimd door rook

Een pand in Lichtenvoorde is dinsdag aan het begin van de avond tijdelijk ontruimd geweest. Door het bakken van broodjes was flinke rookoverlast ontstaan.
Regio8 | 19 juni 2019 09:25 | Aangepast op 19 juni 2019 09:25
De brandweer kreeg omstreeks 19.30 uur melding van het incident aan de Varsseveldseweg. Het wooncomplex was vol met rook komen te staan, waarna de bewoners naar buiten werden gedirigeerd.

Brandweerlieden hebben na aankomst het pand geventileerd en gecontroleerd op eventuele brandhaarden. Vervolgens konden de aanwezige mensen terugkeren in het gebouw.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Voorlopig geen bezwaar vanuit Emmerich tegen landbouwsluis bij Beek

Tim Rondeel | Eveline Zuurbier | 27 aug 2025 14:30

Lees ook

Grondeigenaren profiteren mee van grote windmolens in Berkelland en Oost Gelre

Berkelland en Oost Gelre trekken samen op bij de realisatie van een windmolenpark op de grens van be...

Vorden viert wielrenfeest na spannende 'Ronde van de Achterhoek'

Johan Dorussen heeft zondag de Ronde van de Achterhoek op zijn naam geschreven. Na 192 kilometer doo...

‘Zelhem Op Hete Kolen’ droomt van weekendevenement na eerste editie

Zelhem stond dit weekend letterlijk en figuurlijk op hete kolen. Honderden bezoekers trokken naar he...

Aanrijding met busje en voertuig op Slingerparallel in Etten

Bij een kop-staartaanrijding op de Slingerparallel in Etten zijn twee voertuigen hard met elkaar in ...

Geen gewonden bij aanrijding in buitengebied Zelhem

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten is zaterdag niemand gewond geraakt. Beide voertuigen m...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...