Ulft, Netherlands

Palmboom gestolen uit tuin 's-Heerenberg

Een palmboom van bijna anderhalve meter hoog is in de nacht van zaterdag op zondag in ’s-Heerenberg gestolen. De boom werd gestolen uit de voortuin van een woning.
Regio8 | 7 september 2020 14:31 | Aangepast op 7 september 2020 14:31
De diefstal vond plaats in de nacht van zaterdag op zondag tussen middernacht en 06:30 uur. De palmboom stond in een voortuin aan de Dahliastraat in ’s-Heerenberg. Onder het bericht van de Politie Montferland op Facebook weet iemand te melden dat er vorige week in Loil ook al een palmboom is gestolen. Daarnaast wordt in de reacties ook melding gemaakt van diefstal van olijfbomen in Zeddam en Wehl. Of de ontvreemdingen iets met elkaar te maken hebben is onbekend.

Volgens de politie heeft het onderzoek naar de mogelijke daders tot nog toe niks opgeleverd. Getuigen van de diefstal worden opgeroepen om zich te melden.

Foto: REGIO8

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...