Ulft, Nederland
Terug

Overname Boskuul Lobith goedgekeurd

c867700210be9dc337d1daceedd503df.jpg
Redactie REGIO8 |

“We hebben de periode november, december en begin januari nodig om al het onderhoud te voeren”, vertelt Noël Teunissen, directeur van de NL-Groep. Het zwembad moest in juli gesloten worden om veiligheidsredenen. “Dat was een belangrijk punt, dus er wordt onderhoud uitgevoerd zoals het dak, lekkages, voorgevel noem maar op.” Teunissen hoopt dat het complex in januari weer open kan als zwembad en fitnesscentrum.

De directeur van de NL-Groep is blij met de mooie locatie en dat hij op deze manier het zwembad heeft kunnen redden. “Het in stand houden van het zwembad in de gemeente was een heel belangrijk punt voor zowel het college, de gemeenteraad als de bevolking daar”, legt Teunissen uit. “Daarnaast passen we ook in de financiële kaders van de gemeente en daarom is iedereen erg tevreden en er erg positief over.”

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-27 at 09.08.48.jpeg

Fietsster ten val na onwelwording in Doetinchem

Een oudere vrouw raakte donderdagmiddag onwel terwijl zij fietste over de Burgemeester Tenkinkstraat in Doetinchem. Zij kwam ten val op het asfalt en is in het ziekenhuis verder behandeld.

15d4d017c302a0b87295d01fc6656b64.jpg

Raad Doetinchem stemt in met opvang voor daklozen aan Amphionstraat

De gemeenteraad van Doetinchem heeft donderdagavond ingestemd met de komst van een opvanglocatie voor dak- en thuislozen in het voormalige GGNet-kantoorpand aan de Amphionstraat. Daarmee komt een einde aan de lange zoektocht naar een permanente opvanglocatie. De raad stemde unaniem in met het besluit.

Elten0.png

Ondernemers in Elten voelen gevolgen van grensmaatregelen, politiek kijkt naar Berlijn

Ondernemers in Elten merken dat hun omzet terugloopt door de verkeersmaatregelen bij de grens met Nederland waar eenrichtingsverkeer is ingesteld richting de grens.Tegelijkertijd richt de Duitse lokale politiek zich vooral op Berlijn, waardoor er weinig druk op de gemeente Montferland wordt uitgeoefend.

MarinusFluitje0.jpg

De Graafschap op bezoek in Maastricht: kleine kans op periodewinst

De Graafschap reist vrijdag af naar het diepe zuiden. In Maastricht wacht een ontmoeting met MVV Maastricht. Bij winst op de huidige nummer zeventien van de Eerste Divisie maken de Doetinchemmers zelfs nog kans op de derdeperiodetitel, al lijkt de focus daar niet op te liggen.

brugLochem4.jpg

Dodelijk brugongeval Lochem: partijen brachten risico’s niet goed in kaart

De partijen die betrokken waren bij de bouw van de Nettelhorsterbrug over het Twentekanaal in Lochem hebben de risico’s vooraf onvoldoende in kaart gebracht. Dat concludeert de Onderzoeksraad voor Veiligheid (OVV) na het dodelijke ongeval in februari 2024.

semvijverberg0.jpg

Advocaten moeder baby Sem willen nieuw onderzoek in hoger beroep

De advocaten van de moeder van baby Sem Vijverberg willen in hoger beroep nieuw forensisch en medisch onderzoek laten doen naar de dood van het pasgeboren jongetje, schrijft Omroep Gelderland. Dat bleek woensdag tijdens de eerste zitting bij het gerechtshof in Arnhem.