gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Overleden Doetinchemse (17) zat op het Graafschap College

3da71eaddd6a75e3f055ac48d0e2a5f4.jpg

De zeventienjarige Doetinchemse die zaterdagavond om het leven kwam bij een ongeval in Westendorp zat op het Graafschap College. Op het gebouw waar zij les had is een herdenkingsplek ingericht.

Redactie REGIO8 |
“Studenten en medewerkers zijn diep geraakt”, laat een woordvoerder van het Graafschap College weten in een statement. “We leven mee met de nabestaanden. Binnen de opleiding heeft het alle aandacht.” Op de school waar het meisje les volgde, aan de Maria Montessoristraat, is een condoleanceruimte ingericht waar mensen hun steun kunnen betuigen. Ook is er op de plek waar het ongeval plaatsvond in het buitengebied van Westendorp een gedenkplek ontstaan.

Het zeventienjarige meisje kwam zaterdagavond om het leven bij een ongeval op de Smoddedijk. Drie andere inzittenden, uit Varsseveld en Aalten, raakte daarbij ernstig gewond. De politie kan geen nieuwe informatie geven over hun toestand. Ook over de toedracht van het incident geeft een woordvoerder nog geen update. Er wordt momenteel onder meer onderzoek uitgevoerd naar mogelijke technische mankementen in het voertuig.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.

Gerrit12360.jpg

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Vragender droge dagen en natte nachten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Vragender voorspelt hij natte nachten en droge dagen.

PRO PRO PRO.jpg

Nieuwe naam GroenLinks-PvdA leidt tot tweede ‘PRO’ in Oude IJsselstreek

De gemeenteraad van Oude IJsselstreek krijgt er mogelijk een tweede partij met de naam PRO bij. Nadat de SP in 2020 opging in Progressief Oude IJsselstreek (PRO!), kiest nu ook de nog te installeren fractie van GroenLinks-PvdA voor een vergelijkbare naam: Progressief Nederland – Oude IJsselstreek.

WhatsApp Image 2026-03-27 at 10.38.38.jpeg

Schoorsteenbrand bij diervoederfabriek in Doetinchem

Hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een schoorsteenbrand bij een diervoederfabriek in Doetinchem. Op foto’s is te zien hoe een pijp aan de zijkant van het pand al verkleurd is door de hitte, binnenin de pijp.