gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Overleden Doetinchemse (17) zat op het Graafschap College

3da71eaddd6a75e3f055ac48d0e2a5f4.jpg

De zeventienjarige Doetinchemse die zaterdagavond om het leven kwam bij een ongeval in Westendorp zat op het Graafschap College. Op het gebouw waar zij les had is een herdenkingsplek ingericht.

Redactie REGIO8 |
“Studenten en medewerkers zijn diep geraakt”, laat een woordvoerder van het Graafschap College weten in een statement. “We leven mee met de nabestaanden. Binnen de opleiding heeft het alle aandacht.” Op de school waar het meisje les volgde, aan de Maria Montessoristraat, is een condoleanceruimte ingericht waar mensen hun steun kunnen betuigen. Ook is er op de plek waar het ongeval plaatsvond in het buitengebied van Westendorp een gedenkplek ontstaan.

Het zeventienjarige meisje kwam zaterdagavond om het leven bij een ongeval op de Smoddedijk. Drie andere inzittenden, uit Varsseveld en Aalten, raakte daarbij ernstig gewond. De politie kan geen nieuwe informatie geven over hun toestand. Ook over de toedracht van het incident geeft een woordvoerder nog geen update. Er wordt momenteel onder meer onderzoek uitgevoerd naar mogelijke technische mankementen in het voertuig.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Loraine van Aalten.jpg

Doetinchemse Loraine (27) deelt haar verhaal in Over Mijn Lijk

Het leven van de 27-jarige Loraine van Aalten uit Doetinchem ziet er al enkele jaren anders uit dan dat van veel leeftijdsgenoten. In 2023 kreeg ze te horen dat ze eierstokkanker heeft en niet meer beter wordt. Om dat verhaal te delen met zoveel mogelijk mensen, is de Doetinchemse een van de deelnemers aan het seizoen van het BNNVARA-programma ‘Over mijn Lijk’.

685024511_1388645903305468_2465330173477600560_n.jpg

Brandweer Bergh helpt bij blussen natuurbrand ’t Harde

Brandweer Bergh heeft afgelopen avond en nacht geholpen met het bestrijden van de grote natuurbrand op een militair oefenterrein in ’t Harde. De Achterhoekse spuitgasten zijn inmiddels weer terug.

KinderboerderijDidam0.jpg

Beschimmeld eten en hondenpoep; kinderboerderij Didam klaar met dumpingen

Vrijwilligers van de kinderboerderij in Didam zijn boos. Keer op keer worden er dingen over het hek gegooid en daarmee bij de dieren gedumpt. Van beschimmeld eten tot hondenpoep en zelfs extra dieren. De maat is vol, dus gooien ze nu camerabeelden online om een dader op te sporen.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

KERKETTEN0.jpg

Martinuskerk Etten komt met noodkreet: ‘Volstrekt onhaalbaar!’

De pas geopende Martinuskerk in Etten heeft een noodkreet gestuurd naar het college van de gemeente Oude IJsselstreek. Het bestuur van Stichting Erfgoed Martinuskerk zegt dat de huidige vergunningen en handhavingsmaatregelen het goed kunnen draaien van de kerk onder druk zetten. Volgens hen zijn de geluidsnormen ‘volstrekt onhaalbaar’ en beperken de regels de mogelijkheden flink.

Europabrug0.png

Onderhoud aan Europabrug Doetinchem: flinke hinder door werkzaamheden tot half juni

Weggebruikers die regelmatig over de Europabrug in Doetinchem rijden, moeten in mei en juni rekening houden met flinke hinder. De brug krijgt namelijk een flinke opknapbeurt. Daarbij wordt de weg op de brug meerdere keren deels of volledig afgesloten voor het verkeer.