gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Overleden Doetinchemse (17) zat op het Graafschap College

3da71eaddd6a75e3f055ac48d0e2a5f4.jpg

De zeventienjarige Doetinchemse die zaterdagavond om het leven kwam bij een ongeval in Westendorp zat op het Graafschap College. Op het gebouw waar zij les had is een herdenkingsplek ingericht.

Redactie REGIO8 |
“Studenten en medewerkers zijn diep geraakt”, laat een woordvoerder van het Graafschap College weten in een statement. “We leven mee met de nabestaanden. Binnen de opleiding heeft het alle aandacht.” Op de school waar het meisje les volgde, aan de Maria Montessoristraat, is een condoleanceruimte ingericht waar mensen hun steun kunnen betuigen. Ook is er op de plek waar het ongeval plaatsvond in het buitengebied van Westendorp een gedenkplek ontstaan.

Het zeventienjarige meisje kwam zaterdagavond om het leven bij een ongeval op de Smoddedijk. Drie andere inzittenden, uit Varsseveld en Aalten, raakte daarbij ernstig gewond. De politie kan geen nieuwe informatie geven over hun toestand. Ook over de toedracht van het incident geeft een woordvoerder nog geen update. Er wordt momenteel onder meer onderzoek uitgevoerd naar mogelijke technische mankementen in het voertuig.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

04 slingeland ziekenhuis0.png

Slingeland Ziekenhuis Doetinchem vreest dat regionale zorg verdwijnt door strenge normen

Complexe behandelingen bij kanker en vaatziekten worden steeds vaker alleen nog uitgevoerd in ziekenhuizen die deze ingrepen vaak doen. Haalt een ziekenhuis de vastgestelde norm niet, dan mag het die zorg niet meer aanbieden. Ook niet als de kwaliteit van de zorg goed is. Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem vreest dat regionale ziekenhuizen daardoor kwalitatieve zorg kunnen kwijtraken.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.30.36.jpeg

Dwars deur Zelhem in recordtijd uitverkocht: 'We waren stomverbaasd'

De editie van Dwars deur Zelhem op 8 mei is dit jaar in razendsnel tempo uitverkocht. Binnen vijftig minuten waren alle 800 startbewijzen verkocht, tot grote verbazing van de organisatie.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 19.59.39 (1).jpeg

Wielrenner gewond na val op kruising in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval op de kruising van de Mekersweg met de Oude Winterswijkseweg in Lichtenvoorde is een wielrenner gewond geraakt. De fietser schrok mogelijk van een aantal auto’s en kwam hard ten val.

112dtcgeblurd..jpg

Geen gewonden bij botsing tussen automobilist en fietsers in Doetinchem

Bij een ongeval in Doetinchem zijn woensdagmiddag een automobilist en twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Hierbij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

99d46a90-83d8-4ca7-b4dc-52889117195c.jpg

Auto vliegt tijdens rijden in brand nabij Velswijk

Een auto is woensdagmiddag uitgebrand tussen Velswijk en Keijenborg. Het voertuig vloog door een nog onbekende oorzaak in brand en werd volledig verwoest.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.42.07.jpeg

Montferland wil honderden arbeidsmigranten huisvesten op bedrijventerrein ’s-Heerenberg

Montferland wil in 2027 een opvanglocatie realiseren voor drie- tot vierhonderd arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst in ’s-Heerenberg. De gemeente zet daarmee een volgende stap in een plan dat in 2024 al door de raad werd vastgesteld.