Ulft, Netherlands

Orion thuis niet de baas tegen Lycurgus

Active Living Orion heeft het eerste competitieduel tegen Samen Lycurgus verloren. De Groningers waren vooral in de vierde set veel sterker dan de Doetinchemmers.
Regio8 | 1 december 2019 14:32 | Aangepast op 1 december 2019 14:32
In de eerste set was van een groot krachtsverschil geen sprake: 21-25. Daarna liet Orion zich in de tweede set van de beste kant zien en sleepte de set binnen met 25-22. In de derde set gingen de ploegen lang gelijk op en bij 25 punten was het niet beslist, maar daarna trok Lycurgus wel aan het langste eind met 24-26.

Na die derde set was het verzet van Orion gebroken en konden de Groningers relatief makkelijk de wedstrijd over de streep trekken: 16-25 in de laatste set. Door het verlies staat Orion nu vierde in de competitie met 17 punten, achter Draisma Dynamo, Lycurgus en Sliedrecht Sport. Alleen koploper Dynamo moet van dat rijtje zondag nog in actie komen.
Foto: REGIO8

Lees ook

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...

Deelnemers Swim to Fight oefenen in water van Hessenbad Hoog-Keppel

De deelnemers van Swim to Fight Cancer Achterhoek kunnen vanaf woensdag elke week gratis trainen in ...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...

Brand in bijgebouw aan Wilhelminastraat in Didam

Bij een bijgebouw van een woning aan de Wilhelminastraat in Didam is woensdagavond brand uitgebroken...

VNG Jaarcongres in 2026 naar de Achterhoek: Oost Gelre en Winterswijk gastgemeenten

In 2026 strijkt het jaarlijkse congres van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) neer in de ...

Samen gas geven tekent Beltrum: laatste stellen nemen hun intrek in huizen van collectief bouwproject Buurseman

Het is het vierde CPO-project in Beltrum: bewoners bouwden aan een nieuwe straat, Buurseman, waar ze...