gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Orion gebrand op revanche na 'ballenrel'

376b8ca20203fb6242c9b64c7e2e8fa8.jpg
Redactie REGIO8 |

"Ik heb veel internationale trucjes meegemaakt in die jaren dat ik Europacup speel, maar dit slaat alles", aldus Orion-aanvoerder Pim Kamps. "Dit gaat voorbij aan sportiviteit. Dan is het bijna niet meer leuk. Hij zegt: 'Ik stop ermee'. Dat had hij beter kunnen doen, want dit was echt zo on-respectvol." Oorzaak van de boosheid van Kamps was de rel omtrent de ballen waarmee gespeeld werd. "De coach van de tegenpartij kwam erachter dat er een ander soort bal gebruikt werd, dan er gebruikt hoort te worden", legt Orion-trainer Martijn van Goeverden uit. "Alleen er was al getekend voor akkoord over de ballen waarmee gespeeld werd. In mijn ogen durfde de scheidsrechter geen beslissing te nemen. Het leek alsof die vent de situatie gebruikte om de boel te ontregelen en dat heeft hij nog aardig lang volgehouden."

Na de onderbreking leek het alsof de trucjes van Keserovic toch enigszins in de hoofden van de Orion-spelers waren gekropen. "Als je puur naar de cijfers kijkt gingen zij beter spelen en wij slechter", aldus Kamps. "Dus dan kun je zeggen van wel. Maar ik vond ons mentaal gezien een goede wedstrijd spelen." Kamps ziet nog mogelijkheden voor Orion om de volgende ronde te halen: "Hij heeft één ding bereikt en dat is iedereen nog liever die gasten daar wil verslaan met een golden set. Dat noemen ze volgens mij: 'boontje komt om zijn loontje' en dat verdient deze man wel, want het is echt ongelofelijk."

Foto: REGIO8

Lees ook

TedKok10.jpg

Didammer Ted Kok toch door als wethouder

Hij had aangekondigd iets anders te gaan doen na 32 jaar wethouderschap. Maar van zijn aangekondigde pensioen komt niets terecht. Ted Kok laat Aalten achter zich en wordt wethouder in Westervoort voor Wij Westervoort. Deze partij gaat de komende jaren een coalitie vormen met GroenLinks-PvdA.

e248070d-9753-4a79-ab12-91415a01a44b.jpg

Grote brand bij meubelfabriek in Borculo

Bij een meubelfabriek in Borculo is donderdagmiddag een grote brand ontstaan. De brandweer is met meerdere eenheden ter plaatste.

De Belevenis0.jpg

Geen lichtjesfestijn 'De Belevenis' in Engbergen dit jaar

Voorlopig komt er geen nieuwe editie van De Belevenis in Gendringen. De organisatie laat via een bericht op Facebook weten dat er in 2026 geen editie van de lichtjesroute plaatsvindt in natuurgebied Engbergen. Het is echter niet zo dat de stekker uit het evenement is getrokken.

Wiersse20.jpg

Zuivelfabriek De Wiersse bij Vorden voorgedragen als monument

De voormalige zuivelfabriek op landgoed De Wiersse in Vorden is door het college van burgemeester en wethouders van Bronckhorst voorgedragen als gemeentelijk monument. Het gaat om het fabriekspand aan de Zuivelweg, de bijbehorende paardenschuur en de karakteristieke schoorsteen.

04 slingeland ziekenhuis0.png

Slingeland Ziekenhuis Doetinchem vreest dat regionale zorg verdwijnt door strenge normen

Complexe behandelingen bij kanker en vaatziekten worden steeds vaker alleen nog uitgevoerd in ziekenhuizen die deze ingrepen vaak doen. Haalt een ziekenhuis de vastgestelde norm niet, dan mag het die zorg niet meer aanbieden. Ook niet als de kwaliteit van de zorg goed is. Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem vreest dat regionale ziekenhuizen daardoor kwalitatieve zorg kunnen kwijtraken.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.30.36.jpeg

Dwars deur Zelhem in recordtijd uitverkocht: 'We waren stomverbaasd'

De editie van Dwars deur Zelhem op 8 mei is dit jaar in razendsnel tempo uitverkocht. Binnen vijftig minuten waren alle 800 startbewijzen verkocht, tot grote verbazing van de organisatie.