gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Orion gebrand op revanche na 'ballenrel'

376b8ca20203fb6242c9b64c7e2e8fa8.jpg
Redactie REGIO8 |

"Ik heb veel internationale trucjes meegemaakt in die jaren dat ik Europacup speel, maar dit slaat alles", aldus Orion-aanvoerder Pim Kamps. "Dit gaat voorbij aan sportiviteit. Dan is het bijna niet meer leuk. Hij zegt: 'Ik stop ermee'. Dat had hij beter kunnen doen, want dit was echt zo on-respectvol." Oorzaak van de boosheid van Kamps was de rel omtrent de ballen waarmee gespeeld werd. "De coach van de tegenpartij kwam erachter dat er een ander soort bal gebruikt werd, dan er gebruikt hoort te worden", legt Orion-trainer Martijn van Goeverden uit. "Alleen er was al getekend voor akkoord over de ballen waarmee gespeeld werd. In mijn ogen durfde de scheidsrechter geen beslissing te nemen. Het leek alsof die vent de situatie gebruikte om de boel te ontregelen en dat heeft hij nog aardig lang volgehouden."

Na de onderbreking leek het alsof de trucjes van Keserovic toch enigszins in de hoofden van de Orion-spelers waren gekropen. "Als je puur naar de cijfers kijkt gingen zij beter spelen en wij slechter", aldus Kamps. "Dus dan kun je zeggen van wel. Maar ik vond ons mentaal gezien een goede wedstrijd spelen." Kamps ziet nog mogelijkheden voor Orion om de volgende ronde te halen: "Hij heeft één ding bereikt en dat is iedereen nog liever die gasten daar wil verslaan met een golden set. Dat noemen ze volgens mij: 'boontje komt om zijn loontje' en dat verdient deze man wel, want het is echt ongelofelijk."

Foto: REGIO8

Lees ook

Hoogwateroefening20.png

Emmerich bouwt in één weekend een mobiele muur tegen hoogwater in de Rijn

Zwaarbeladen vrachtwagens rijden af en aan, heftrucks tillen aluminium balken uit pallets en op de Rijnpromenade staan rijen hulpverleners klaar. In Emmerich leek het afgelopen weekend even alsof het water al tegen de voordeur stond. In werkelijkheid ging het om een grootschalige hoogwateroefening, maar wel één die weinig aan de verbeelding overliet.

Gijs Korenblik (foto Erik Carriere).jpg

Wordt Doetinchemmer Gijs Korenblik beste filmleraar van het land? ‘Een leuk dagje uit’

De beste filmleraar van Gelderland en Overijssel is hij al. Maar Doetinchemmer Gijs Korenblik kan woensdagmiddag een grotere prijs binnenslepen. De docent maakt namelijk kans op de landelijke titel Filmleraar van 2025/2026.

SportverkiezingDTC20.jpg

Doetinchem viert sportieve topprestaties tijdens jaarlijkse sportverkiezing

Het Amphion Theater in Doetinchem vormde maandagavond opnieuw het decor van de jaarlijkse Sportverkiezing. Tijdens deze feestelijke avond werden lokale sporters, verenigingen en vrijwilligers in het zonnetje gezet. Grote winnaars waren BMX’er Michelle Wissing, die werd uitgeroepen tot Sportvrouw van het Jaar, en baanwielrenner Loris Leneman, die de titel Sportman van het Jaar in de wacht sleepte.

a12.jpg

Grote verkeershinder op komst bij IJsselbrug A12: eerste werkzaamheden van start

Achterhoekers die de komende tijd met de auto richting Arnhem gaan moeten volgens Rijkswaterstaat rekening houden met extra reistijd ongeveer 60 minuten. Op 7 april starten ze met groot onderhoud aan de betonnen IJsselbrug in de A12 bij Arnhem. Op dit moment worden 's nachts al extra werkzaamheden verricht.

WhatsApp Image 2026-03-24 at 09.58.55.jpeg

Wegafsluiting Doetinchemseweg bij Wijnbergen zorgt voor extra reistijd

De Doetinchemseweg tussen Wijnbergen en het viaduct over de A18 is van 23 maart tot 8 mei 16.00 afgesloten voor verkeer. Er worden onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd en de weg krijgt een 60 kilometer inrichting.

Graafschap College Skills The Finals.JPG

Vier studenten Graafschap College winnen landelijke vakwedstrijd

Studenten van het Doetinchemse Graafschap College schitterden afgelopen week bij landelijke vakwedstrijden. Vier scholieren wonnen goud in Skills The Finals, waarin ruim 600 vmbo-leerlingen en mbo-studenten het tegen elkaar opnamen.