Ulft, Netherlands

Orion bereikt finale om landskampioenschap

Regio8 | 10 april 2016 18:39 | Aangepast op 10 april 2016 18:39
Orion speelde vanaf de eerste minuut een betere partij dan de tegenstander uit Zwolle. De mannen van trainer Goran Aleksov waren scherper en namen direct een voorsprong. De set werd gewonnen met 25-20. In de tweede set liet Orion af en toe een steekje vallen in de volgepakte en sfeervolle Topsporthal. Landstede kon daardoor langszij komen, de set ging met 23-25 naar de Zwollenaren.

In de derde en vierde set was de thuisploeg de baas, maar wisten de Doetinchemmers telkens geen grote voorsprong op te bouwen. De derde set eindigde in 25-22, waardoor het geloof bij Landstede verdween. De vierde en beslissende set werd met 25-17 ruim gewonnen door Orion.

De eerste thuiswedstrijd verloor Orion van Landstede. Afgelopen week namen de volleyballers in Zwolle op fantastische wijze revanche door een 2-0 achterstand om te buigen in een 2-3 overwinning. In de finale wacht topfavoriet Abiant Lycurgus uit Groningen.

Lees ook

Braamt kiest eigen dorpsvlag: ‘Nu zorgen dat iedereen er een krijgt’

Het dorp Braamt heeft sinds afgelopen weekend een eigen vlag. Een groen-witte vlag met daarop de mol...

De Graafschap legt spits Kyano Kwint voor 2,5 seizoen vast

Spits Kyano Kwint (19) heeft zijn eerste profcontact bij De Graafschap getekend. De speler tekent vo...

Nieuw revalidatiecentrum De Brugge moet Slingeland Ziekenhuis verrijken

De bouw van een revalidatiecentrum naast de nieuwbouw van het Doetinchemse Slingeland Ziekenhuis sta...

Burgemeester Van Oostrum mag door in Berkelland

Burgemeester Joost van Oostrum gaat op voor zijn derde termijn in Berkelland. De gemeenteraad heeft ...

Buslegende Berd (80) uit Sinderen rijdt zijn allerlaatste rit

In de Achterhoek kennen veel reizigers hem: Berd Westerveld. Al decennialang zet hij zich in voor he...

Raadslid Lochem maakt excuses voor ‘persoonlijke touch’

Laat de Bloemenkamp in Gorssel zolang mogelijk staan zodat er 39 jongeren nog pakweg een jaar kunnen...