Ulft, Netherlands

Opnieuw plofkraak op Rabobank pinautomaat

Regio8 | 4 mei 2017 07:42 | Aangepast op 4 mei 2017 07:42
Omstreeks 2.10 uur kreeg de politie een melding van een ontploffing in Terborg. Ter plaatse gekomen bleek het al snel om een plofkraak te gaan. De pinautomaat was volledig ontwricht en uit de gevel gekomen. Brokstukken lagen verspreid over de weg. De politie heeft het direct ruim afgezet rondom de bank. Ooggetuigen zeggen een zwarte scooter en een wit Volkswagen busje hebben zien wegrijden na de kraak. Bij de politie is nog weinig bekend over de daders, daarom wordt er gezocht naar getuigen.

In het pand waarin ook de automaat zat wonen geen mensen. Wel is er een fysiotherapeut gevestigd. In de loop van de nacht heeft de politie de weg weer vrijgegeven, omdat het verkeer weer op gang kwam. In oktober 2016 hebben onbekenden ook al een poging tot plofkraak op deze geldautomaat gedaan.

Fysiopraktijk Fysio-Ther-Borg dat bij de automaat in het pand zit, kan vanmiddag gewoon open. “Tijdens een explosie bewegen de muren natuurlijk wel iets, dus overal ligt stof”, fysiotherapeute Inge Jansen. “Nu ben ik het pand even aan het poetsen.” De plofkraak heeft veel impact op haar. “Ik ben gewoon even van de leg.”

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...

‘Pre-sale’ moet Montferlanders aan woning helpen in eigen dorp

Montferland heeft donderdag de eerste concrete woningbouwplannen gepresenteerd voor Nieuw-Dijk, Kild...